Václav Noid Bárta hrál v Ježíši po 250., publikum nadšeně tleskalo vstoje

Reklama

Nevynechal ani jedno představení, vystřídal v něm ale tři role! Zpěvák Václav Noid Bárta si v neděli 24. 3. 2019 po 250. zahrál v muzikálu Jesus Christ Superstar, který s velkým úspěchem uvádí Hudební divadlo Karlín. Poslední tři roky jej můžete vídat v hlavní roli Ježíše, ve které vystřídal Kamila Střihavku. Předtím si zahrál Jidáše Iškariotského i Piláta Pontského. A všechny role zvládl na jedničku.

K oslavě 250. reprízy připravilo divadlo speciální ohňostroj přímo na jevišti, a také speciální dort. Diváci nadšeně tleskali vstoje. „Dnes jsme měli 250. reprízu Jesus Christ Superstar. Děkuju, že jsem mohl všechny odehrát! Ať už jako Pilát, Jidáš, nebo Ježíš,“ rozplýval se spokojený rocker, který nedávno zazářil i v zábavné revue Jak se dělá muzikál na stejné scéně.

Hudební divadlo Karlín má letos za sebou už dvě premiéry – operetu Veselá vdova plnou jiskřivých melodií France Lehára a show Jak se dělá muzikál, která ukazuje vznik inscenace od nápadu, přes zkoušky až po premiéru a je určena pro mladší publikum. Kromě Noida v ní září i Martin Písařík, Iva Pazderková, Markéta Procházková, anebo autor a režisér Antonín Procházka.

Foto Instagram V. Noida Bárty, redakce

Komentáře