Vydejte se na velký letní lov Art of Hunt

Reklama

Jägermeister chystá Art of Hunt, velký letní lov, který završí pořádnou party. Ke spolupráci si přizval i dva ambasadory značky, a to DJe a producenta Jakuba Stracha, známého jako NobodyListen a Zbyňka Štanderu, který stojí za streetwear značkou oblečení My Dear Clothing.

O tom, že máme v Česku a na Slovensku celou řadu mladých a šikovných lidí, nemusíme vůbec polemizovat. Každý umělec potřebuje podporu a pocit, že jeho práce baví lidi. Jägermeister se rozhodl „ulovit“ takové umělce a dát jim možnost se zviditelnit. Už v minulých letech rozvíjel dlouhodobý komunikační koncept „Nepřestávejte lovit “ a pokračuje v tom i letos. V létě v Česku i na Slovensku představí projekt Art of Hunt, kterým se přiblíží mladé cílové skupině soustředěné v městském a klubovém prostředí.

Kampaň právě startuje a vše bude probíhat online na YouTube a sociálních sítích. „Lov“ potrvá až do konce října a vyvrcholí pořádnou párty. Art of Hunt bude mít dva ambasadory: DJe a producenta Jakuba Stracha, známého jako NobodyListen a Zbyňka Štanderu, který navrhuje streetwear oblečení pod vlastní úspěšnou značkou My Dear Clothing. Ti vyberou své talentované kandidáty z oblastí, ve kterých sami působí. Lidé se následně budou moci rozhodnout, komu svůj hlas udělí, a tak vyberou vítěze.

„Šel jsem do toho, protože sám vím, jak mě spolupráce s Jägerem před třema rokama nakopla a jak mi to pomohlo při tom, když jsem si šel sám za svým. Teď je čas pomoci i někomu dalšímu. Hledám člověk, co nezastaví při prvních překážkách a co má chuť to tlačit výš a výš,“ říká Zbyněk Štandera.

„Společně s Jägerem už toho mám hodně za sebou. Díky týhle spolupráci jsem rozjel sérii party Addict, natočil videoklipy, nahrál album… A tak celkově dělám věci, který mě baví. Jsem rád, že teď můžu pomoct splnit sen někomu dalšímu. Těším se, že budu u zrodu nové hudební kariéry“, říká DJ NobodyListen.

Oba Ambasadoři se představují v online videích. NobodyListen nás zavede do klubu na akci se živelnou atmosférou ze série Addict a Zbyněk se vydá na lov do ulic nočního města.

https://www.youtube.com/channel/UCLN9DlBjeXq2GIveONZV1lA

Art of Hunt nabídne fanouškům obou ambasadorů možnost aktivně se zapojovat do celého projektu, vše bude průběžně zaznamenáváno na sociálních sítích. Celé se to završí, již zmiňovaným, nezapomenutelným mejdanem s množstvím mladých odvázaných lidí. Takže se je na co těšit!

Zdroj: www.artofhunt.cz

Komentáře