Soutěž: Z POHÁDKY DO POHÁDKY aneb KOUZELNÝ VEČER PLNÝ POHÁDEK S DĚTSKÝM BALETEM PRAHA

Reklama

Představení Z pohádky do pohádky aneb Kouzelný pohádkový večer s Dětským baletem Praha je baletní představení pro celou rodinu, i širokou veřejnost.

Divák během večera nahlédne hned do čtyřech pohádek – O Zlatovlásce, O Šípkové Růžence, Zvířátka a Petrovští a O krejčíkovi. Celým dějem provází krásná hudba Oskara Nedbala a samozřejmě nechybí ani nádherné kostýmy a pohádková scéna.

Vhodné pro děti od 4 let
Dělka představení: 120 minut

Dětský balet Praha, z.s. byl založen v září roku 2012 a je to první dětský taneční soubor v Praze, který se věnuje zpracování významných baletních děl a tvorbě nových výpravných představení, která jsou ztvárněna pouze mladými tanečníky ve věku 4–18 let. Dětský balet Praha zve ke spolupráci mnoho významných pedagogů, choreografů a umělců, kteří patří mezi špičku v tanečním odvětví. Ke krásné podívané navíc přispívá profesionálně navržená scéna a kostýmy. Soubor získal celou řadu významných ocenění a jeho patronem je Vlastimil Harapes (tanečník, herec, choreograf, sólista baletu Národního divadla v Praze a též jeho dlouholetý umělecký šéf).

Vstupenky lze zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal:

https://www.ticketportal.cz/event/Z-POHADKY-DO-POHADKY nebo od pondělí 1.4.2019 přímo v sídle Dětského baletu Praha, během odpoledních hodin výuky.

Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí 300,- Kč až 550,- Kč.

Předprodej Divadla Broadway: http://www.divadlo-broadway.cz/program

VYHRAJTE DVĚ VSTUPENKY! STAČÍ, KDYŽ SPRÁVNĚ ODPOVÍTE NA OTÁZKU….

Soutěžní otázka: Od kolika do kolika let věku dětí, přijímá (hledá) DĚTSKÝ BALET PRAHA nové dětské uchazeče?

a) 4 – 16 let

b) 3 – 15

Správnou odpověď naleznete na www.detskybaletpraha.cz

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Balet. Hrajeme do 13. 4. 2019. Vyhrává každá 100. odpověď. Prosím, uveďte adresu. Výherce informujeme emailem. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Komentáře