Za kulturou: Dar z nebes Léčivého divadla – Příběh radosti, který začal slzami

Nejnovější představení Léčivého divadla na motivy knižního bestselleru, zaznamenává pozoruhodné vyprávění o životě po smrti. Diváci se seznámí se skutečnostmi, které vrhají světlo na tajemství posmrtného života. Tyto poznatky mohou být zdrojem porozumění velmi potřebného pro dnešní svět a zejména pro ty, jejichž blízcí již odešli. Podle skutečné události. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“6604″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Léčivé divadlo je autorským projektem Gabriely Filippi. Nabízí netradiční divadelní hry, jejichž obsah se dotýká mystiky a hloubky lidského života.

Léčivé divadlo se s láskou a humorem zaobírá otázkou, proč jsme tady, a inspiruje nás při hledání našeho místa ve stvoření. V běžném životě jsme obklopeni civilizačními formami a zahlceni povinnostmi. V Léčivém divadle máme možnost se na chvíli zastavit a znovu nalézt sami sebe. Změna, inspirace se může dostavit skrze emocionální prožitek, kdy si divák uvědomí, že se dotkl své duše.  

Ve druhé části představení jsou zváni hosté s duchovním přesahem, znalostmi a zkušenostmi z různých alternativních oborů, se kterými si Gabriela povídá o jejich životě, práci, poznání. Jedná se o léčitele, terapeuty, astrology, profesory, lékaře, spisovatele, ale i vědce, kteří jsou si vědomi, že jejich obory jsou součástí stvoření a jsou schopni je nahlížet alternativním způsobem. Diváci také mají možnost zapojit se svými dotazy.

Kdy a kde: středa 30. 9. od 19h  v divadle Lávka, Praha

Účinkují: Gabriela Filippi a zpěvák Patrik Kee

Ve druhé části představení povídání s hosty – tentokrát přijali pozvání: 

Lucie Ioannah – arteterapeutka a velmi vyhledávaná astropsycholožka s jasnovidnými schopnostmi.

Ezy Egon Hýbl – vynikající zpěvák a skladatel skupiny Ezyway (spolupracuje s Monikou Bagárovou, Benem Cristovao, Ondřejem Soukupem a dalšími…)   

Vstupenky: tel. pokladna 221 082 288 a na www.ticketportal.cz

 

Komentáře