Zažijte v Plzni prázdniny plné filmových a hudebních zážitků!

Reklama

Letošní pivovarské léto v Plzni odstartovalo v červenci a potrvá do konce srpna. Až do konce prázdnin nabídne všechno, co patří ke správné prázdninové idyle: páteční projekce filmů pod hvězdnou oblohou a čtvrteční koncerty se živou muzikou napříč žánrovým spektrem. K tomu nebude chybět orosené pivo, chladivé nealko a další vydatné občerstvení.

Lení kino
Lení kino

Součástí 15. ročníku oblíbeného festivalu Léto v Prazdroji jsou pravidelné čtvrteční koncerty, na které je vstup zdarma. Nádvoří pivovaru rozezvučí vždy hned dvě hudební uskupení – od 19:00 se představí předkapela a od 20:30 nastoupí hlavní host. Pohodovou náladu umocní občerstvení v pivních stanech rozmístěných po nádvoří.

Čardáš Klaunů
Medvěd 009

Program srpnových koncertů odstartuje autorská skupina Čardáš Klaunů a úvalská parta s dlouhou tradicí Medvěd 009, o týden později bude pódium patřit mladé, energické pop-rockové kapele z Vysočiny Like-it a poté frontmanovi Honzovi Křížkovi s kapelou (9. 8.). Mimořádně ve středu zahrají X-Cover a rocková kapela Extra Band (15. 8.), další čtvrtek The Complication a trio uznávaných muzikantů Minus 123 minut (23. 8.). Symbolickou tečku za hudebním pivovarským létem učiní John Wolfhooker a legenda české crossoverové scény The Switch (30. 8.).

Like-it

Každý prázdninový pátek se u Zahradního pavilonu Formanka, nad nádvořím pivovaru, otevírá letní kino s projekcemi pod širým nebem. Promítání začíná vždy ve 21:30 a v rámci vstupného 100 Kč/osoba dostanete welcome drink z portfolia produktů Plzeňského Prazdroje. Na dece nebo na místech u stolečků si můžete vychutnat domácí i světovou filmovou klasiku na velkém plátně: Nespoutaný Django (3. 8.), Pelíšky (10. 8.), Hříšný tanec (17. 8.), Prezident Blaník (24. 8.) a Velký Gatsby (31. 8.).

Extra Band

Zdroj: www.prazdrojvisit.cz

Komentáře