Ženy, nenechte si ubližovat! Nebojte se a žijte blaze, beze strachu…

Reklama

Již tuto sobotu se ve Žlutých lázních bude konat festival Nenechte si ubližovat. Cílem je přinést osvětu ohledně domácího násilí, ale také návštěvníky pobavit a i tak trochu vzdělat. Proto nebudou kromě vystoupení DJů, či dua Mateřská.com chybět kurzy sebeobrany se zaměřením na bezpečnost v prostorách jako jsou parky a veřejná prostranství, workshopy, besedy a navíc jako bonus jóga, pilates, zumba. To zní jako dobrý plán na víkend, co myslíte?

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“3514″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Prostor bude i k meditaci

Navíc svým vstupem přispějete na dobrou věc. Jedná se totiž  o charitativní projekt, jehož výtěžek půjde na veřejnou sbírku AVON proti domácímu násilí a bude předán neziskovým organizacím na pomoc obětem domácího násilí.

Pro děti je zajištěn program v dětském koutku včetně hlídání. Podrobný program je zveřejněn na www.nenechtesiublizovat.cz.

Záznamy, z nichž mrazí:

Policie ČR v roce 2013 zaznamenala 182 vražd, 2331 případů vyhrožování, 520 případů nebezpečného pronásledování a 572 případů, kdy byl násilník vykázán z domova. Kromě toho policie registrovala 589 znásilnění. 

 

Komentáře