Zlata Adamovská o sebe ráda nechává pečovat, s plastikami je ale opatrná

Herečka Zlata Adamovská (55) jde z role do role. V seriálu Ordinace v růžové zahradě si zahrála doktorku a nyní v Kriminálce Anděl představuje drsnou policejní vyšetřovatelku. Kde ale po tak náročné práci relaxuje?

Herečka přiznala, že již několik let vyráží pravidelně do Lázní Teplice nad Bečvou. „Jezdím sem tak dvakrát až třikrát do roka. Někdy na delší dobu, jindy jen na pár dní, kdy prostě potřebuji vypnout a nabrat novou energii. Musím to zaklepat, zatím naštěstí nemám žádné zdravotní problémy, které bych zde musela doléčovat. Jsem hyperaktivní člověk a musím se doslova nutit odpočívat. Ale lázně beru jako takovou prevenci. A dokonce jsem sem vzala i svoji maminku a muže,“ řekla Adamovská. Její manžel Petr Štěpánek souhlasí. „Pokud mi to vyjde, tak sem se Zlatou moc rád zajedu. Máme tak alespoň čas být chvilku spolu.“

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“2582″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“559″}}]]

Hlavní léčivou sílu lázním dodává unikátní železnato-uhličitá kyselka, kterou můžete popíjet nebo si v ní dopřát koupel. Tu si zbožňuje právě Zlata Adamovská, která si pak zajde pokaždé ještě na masáž.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“2583″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

„Celý život jsem se o někoho starala – o svoji rodinu, děti a teď se starám o maminku, takže uvítám, když se někdo zase stará o mě.  Líbí se mi klasické masáže i třeba lávovými kameny,“ uvedla Zlata, která procestovala skoro celý svět a tak má s čím srovnávat.

„Byla jsem i v termálních lázních třeba i na Novém Zélandě, ale nejzajímavější to bylo v Japonsku. Tam se lidé minimálně půl hodiny jenom polévají vodou, aby se očistili, a pak teprve mohou vstoupit do termálního jezírka,“ vyprávěla nám Adamovská.

„Třeba Karlovy Vary mě ale vůbec neoslovily, ta masovost mě spíš odrazovala. Vyhovují mi Teplice nad Bečvou, protože jsou to v podstatě takové rodinné lázně, kam se vracím jako domů. Mám tady spoustu známých, znám dokonce personál jménem, povídáme si, jak nám povyrostly děti, kam se dostaly na školu a tak. Jak se říká, že Teplice nad Bečvou jsou na srdce, pro mne jsou srdeční záležitostí,“ přiznala herečka a rovnou prozradila JO magazínu svůj recept na krásu.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“2584″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“459″}}]]

„Já se sebou v podstatě nic nedělám. Zhruba před deseti lety jsem si nechala odoperovat horní víčka a to je asi tak všechno. Jako herečka si chci zachovat mimiku. Také si myslím, že ve tváři se zapisuje život a já jsem momentálně velmi spokojená,“ dodala Zlata Adamovská.

Komentáře