Změňte svůj život díky plastice. Nový začátek je na dosah!

Reklama

Trápí vás nějaká vada na kráse? Propadáte depresím a vaše sebevědomí úpí? Konec zoufání! Nyní můžete začít s čistým štítem, a to díky unikátnímu projektu Nový život díky plastice, který již čtvrtým rokem podporujíi známé osobnosti v čele s Bárou Basikovou a Petrem Kolářem.

Smyslem projektu Nový život díky plastice je pomoc ženám nebo mužům, kteří mají viditelnou tělesnou vadu odstranitelnou pomocí plastické operace a nemohou si dovolit tento problém řešit z vlastních finančních zdrojů. Letošní Nový život díky plastice pomáhá opět dvakrát! Dr. Tomáš Doležal pomůže plastickou operací za symbolickou cenu deseti vybraným účastníkům projektu ke kráse, zdravému sebevědomí a novému plnohodnotnému životu. 

Finanční prostředky získané od účastníků a partnerů projektu pomohou vybrané instituci na podporu plnohodnotného života seniorů. Do projektu se mohou přihlásit ženy i muži všech věkových skupin. Stačí, když na webových stránkách http://www.novyzivotdikyplastice.cz/ vyplní formulář, kde popíší svůj příběh a tělesný problém, kterého by se rádi zbavili, vše doplní fotografiemi problematických partií a odešlou.

Příběhy je možné zasílat do 15. 10. 2014. Po vyhlášení výsledků 15. 11.2012 se 10 účastníků projektu může začít těšit na svůj nový život díky plastice. Hlavním partnerem projektu Nový život díky plastice IV. je Natrelle, výrobce kvalitních prsních implantátů.

Více informací o projektu Nový život díky plastice je možné získat na webových stránkách http://www.plastikapraha.cz/ nebo www.facebook.com/PlastikaPraha.

Komentáře