Zpěvačka Mista: Zásah záchranky při natáčení klipu. Kolaps na scéně…

Drobná blonďatá zpěvačka Mista se postarala o pořádný rozruch. Během natáčení jejího nového klipu k singlu Catwalk Fever musela zasahovat záchranka.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“6515″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“358″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

V tovární hale, kde se nahrávala scéna s kapelou bylo tolik prachu, že zpěvačka dostala silnou alergickou reakci, že musel producent zavolat záchranku. Natáčení muselo být na den přerušeno. Na střeše tovární haly dokonce pak zapálila i figuríny, kritizuje tím i povrchnost modelek. Singlem Catwalk Fever chce  mladým holkám i klukům, kteří touží po slávě na přehlídkovém mole ukázat pomíjivost slávy. 

Mista natáčela ve zdemolované tovární budově bývalého Baťova komplexu ve Zlíně, aby zde mohla natáčet, musela vyřídit spoustu povolení „Kvůli natáčení se musela uzavřít celá budova, dokonce se musel opět zprovoznit výtah, který od zavření Baťových závodů nebyl používán,“ vzpomíná Mista

Mista se svým nenovějším počinem také chce vymanit ze škatulky, kam se v předchozích letech dostala:   „Dříve jsem byla přirovnávaná k Lady Gaga a vysloužila jsem si přezdívku slovenská Lady Gaga, ale já jsem se za tu dobu vydala jiným směrem, ušla jsem jiný kus cesty. Myslím si, že už tam žádnou podobnost v hudbě opravdu nenajdete,“ dodává se smíchem Mista, která žije už více než šest let v Praze.

 

Komentáře