Styl hvězd na mušce Káji Pavlíčka: Jak se české krásky vyfintily na party ve stylu 30. let?

Autor: kaj dne: Čt, 08/14/2014 - 08:56.

Victoria

Krásné černo stříbrné šaty, zdobené třásněmi, vypadají jako povedená kopie z 30. let. Boty bych zvolil s kulatou zavřenou špičkou. Líčení očí je super, ale rtěnku bych dal výraznou. Ve vlasech ke 30. letům patří výraznější pokládané vlny.

Resumé: 70%

Gabriela Franková

Bílé charlestonky s lesklým zdobením, jaké oblékla  Česká miss 2014, jsou další klasickou ukázkou módy 30’s. Třpytivé doplňky a psaníčko s krátkým řetízkem jsou typické pro tuto dobu. Stejně tak úžasně provedené vlasy s čelenkou. Jemný make-up ve stylu 30’s je super.

Resumé: 90%

Nikola Buranská 

I model České mis Earth 2014 se dá považovat za klasické 30’s, i když kalhoty v té době byly pro hodně odvážné dámy.  Boty bych vyměnil, kulatá špička by byla k tomuto stylu vhodnější. Dokonale provedené vlasy a make-up.

Resumé: 90%

Michaela Maurerová

Dokonalý vzhled, jako by vypadla z dobového filmu. Look dotažený do posledního detailu. Korále, rukavice, čelenka, boty s kulatou špičkou, kabelka s krátkým ouškem. Červená rtěnka, výrazné řasy. Prostě pecka.

Resumé: 100%

Kristýna Leichtová

Varianta společenských šatů z 30. let je vcelku povedená.  Hezké šperky. Škoda, že nad čelem není na vlasech větší vlna, jinak by se makeu-pu a vlasům nedalo nic vytknout.

Resumé: 90%

Foto: La Bodeguita del Medio