Nebojte se radikálnější změny. Výsledek vás nadchne!

Slečna Kamila (28) se pod rukama našich odborníků ze studia Mio Faccia proměnila ze šedé myšky ve výraznou femme fatale.

Účes vytvořil Ricky Paclík

Kamila přišla s tmavými vlasy, které působily tvrdě. Bylo potřeba vyčistit přepigmentovaný vlas. Poté jsem nanesl barvu v měděném odstínu, který ji nejen rozzářil, ale i propůjčil šmrnc. Vytvořil jsem střih, který dodal na objemu, ofinu jsem zjemnil a pěšinku zvolil lehce ke straně. K finální podobě jsem použil žehličku,  kterou jsem vytvořil vzdušné lokny. Celkový dojem působí mladistvěji.

Líčení „zmáknul“ Kája Pavlíček
Základem je krycí make-up s pudrem pro vytvoření krásné pleti. Při líčení očí jsme se zaměřili na horní víčka. Tmavě hnědým stínem jsme docílili větší hloubky a světlým stínem prozáření očí. Pomocí korektoru pod oči a tvářenky jsme zjemnili celkový výraz. Narůžovělá rtěnka a lesk na rty byly už jen tečkou na závěr.

Staňte se naším fanouškem na facebooku a vyhrajte proměnu v salonu Mio Faccia, kde pod vedením zkušených profesionálů Káji Pavlíčka a Jarmily Gyöngyösi získáte zcela nový look.
Redakce JO totiž z naší facebookové stránky vybere jednoho z Vás, který ZDARMA dostane proměnu v Mio Faccia v hodnotě 5000 Kč.

Komentáře