100% přírodní kokosová voda z Thajska vám dodá novou energii do života. Nejen v zimě!

Reklama
Každý, kdo někdy pil 100% přírodní kokosovou vodu, ví, že tenhle nápoj skvěle zažene žízeň, osvěží a navíc každý doušek prospívá tělu.
A ti, kdo ji ještě nevyzkoušeli, by to měli co nejdříve napravit. Zajímavé je, že kokosová voda z různých částí světa má různou chuť. Své o tom vědí Martin Zeman a Veronika Kubačová, zakladatelé firmy s všeříkajícím názvem Miluju kokos, která od roku 2014 z Thajska na tuzemský trh dodává oblíbenou kokosovou vodu CocoGEEK.
 
Na našich cestách do zahraničí jsme se zamilovali do kokosové vody, její jedinečné vlastnosti nás nadchly a v roce 2013 jsme se rozhodli dovážet ji k nám. Absolvovali jsme ochutnávky u dodavatelů po celém světě a nakonec nám učarovala voda z mladých zelených ořechů pocházejících z kontrolovaných kokosových farem v Thajsku, která má lahodnou, přirozeně nasládlou chuť,“ rekapitulují Martin s Veronikou. CocoGEEKje opravdu 100% čistě přírodní produkt z kokosových ořechů (nikoli z koncentrátu), bez přidaného cukru a tuku, bez konzervantů. Díky velmi šetrné pasterizaci zůstávají zachovány vitamíny a minerály. CocoGEEKje výjimečný i v dalších ohledech. Plechovka, v níž je tato kokosová voda balena, je z kovu, nikoliv z hliníku, je plně recyklovatelná a neuvolňují se z ní žádné škodlivé látky.

Komentáře