Adidas NMD – vezměte si je na běh, na výlet, ale klidně i do práce

Reklama
Ať jdete kamkoli, můžete po nich bez okolků sáhnout. Stanou se z nich parťáci do nepohody, kteří vás (a vaši nohu) zkrátka a dobře podrží kdekoli. Adidas NMD je označení speciální kolekce obuvi, která není na trhu žádným nováčkem. Má své charakteristické rysy, díky kterým je snadno identifikovatelná a rozeznatelná. Tak se s ní pojďte seznámit o trochu blíž.

Univerzálnost obuvi Adidas NMD je její největší devizou. Je navržena tak, aby uspokojila potřeby různých lidí v různých situacích. Díky své extrémně nízké váze a pružnosti podrážky se stane vaším skvělým partnerem při tréninku. A nemusí to být zrovna běžecký trénink. Skvělou službu vám udělají při jakémkoli sportovním tréninku. Na noze je díky jejich váze téměř neucítíte a ztlumí nárazy i toho nejtvrdšího povrchu. Vaši nohu udrží v pohodlí a hlavně v bezpečí.

Nazout je ale můžete také na procházku nebo klidně celodenní výlet. Jejich odpružená mezipodešev zapříčiní to, že i na hodně dlouhé cestě se budete cítit, jako byste chodili na obláčku. Vaše noha nebude unavená a bolavá, právě naopak! V každém kroku ucítíte novou, větší a větší energii. S takovou botou se vám zkrátka a dobře bude pochodovat úplně samo! Noha se vám navíc nebude potit ani v největším teple, celý vršek boty je vyveden v úpletu. Samozřejmě se speciální úpravou, kdyby vás náhodou zastihl déšť.

Stejně skvělého parťáka jako na procházku nebo sport vám mohou udělat i na cestě do práce. Stanou se vaším nepřehlédnutelným doplňkem vašeho business looku a klidně si je vezměte i k romantickým šatům. Netradiční kombinace letí, tak je rozhodně využijte.

Adidas NMD jsou pro vás jako stvořené, pokud si zakládáte na stylu a originalitě. Naprosto nepřehlédnutelný je v jejich designu vliv 80. let. Jste spíš konzervativnější? Pak si můžete zvolit bílou nebo černou variantu s jednobarevnou podrážkou. Milujete barvy? Nechte je rozzářit vaše „enemdéčka“ a sáhněte po neonových, pudrových nebo kombinovaných odstínech. A rozhodně se nenechte omezovat jen na textilní část boty! Barvy a vzory promítněte také na podrážku a nebojte se ji pořádně zvýraznit. Vaše Adidasky mohou být takovým malým uměleckým dílem!

Komentáře