BUĎTE SVÍ. NÁSLEDUJTE SVÉ HODNOTY. TOM TAILOR TRUE VALUES FOR HER & FOR HIM

Reklama

Unikněte každodenní rutině. Buďte sami sebou. Takoví, jací opravdu jste. Věrní sami sobě. Dvojice nových vůní TOM TAILOR TRUE VALUES FOR HER & FOR HIM vám dodá kuráž vždy následovat své jedinečné hodnoty.

Dámská vůně propojuje květinové, ovocné a zelené tóny, pánská verze je charakteristická výrazným dřevitým aroma se svěžími akcenty. Pokaždé, když si přivoníte k TRUE VALUES, pocítíte mimořádně osvobozující pocit, že můžete být sví.

TOM TAILOR TRUE VALUES FOR HER

Vonná kategorie – pro ženy:

květinová – ovocná – zelená

 

Hlava:

pomerančové listy

 

Srdce:
pivoňka, lilie, magnólie, leknín, pomerančový květ, nektarinka

 

Základ:

santalové dřevo, pižmo,
ambra

 

 

Jemný citrusový úvod vůně TOM TAILOR TRUE VALUES, kterému kralují pomerančové listy, je předehrou k něžně květinovému srdci s ovocnými nuancemi. Mísí se v něm tóny pivoňky, lilie, magnólie a nektarinky, jež společně podtrhují přírodní charakter celé kompozice. V základu se propojují se santalovým dřevem, pižmem a ambrou, které vytvářejí pocit hebkosti a přirozené elegance vyzařující zevnitř. Vůně vystihuje hluboký smysl pro upřímnost a podtrhuje silnou osobnost své nositelky.

Cena EdP 30 ml 440 Kč

 

TOM TAILOR TRUE VALUES FOR HIM

Vonná kategorie – pro muže:

dřevitá – aromatická

 

Hlava:

citron, bergamot, zelené listy

 

Srdce:

eukalyptus, estragon, pelargónie, levandule

 

Základ:

pižmo, pačuli, cedr, santalové dřevo, tonka boby, mech

 

 

 

 

Nová vůně se otevírá svěžím úvodem tvořeným citronem, bergamotem a zelenými listy. V srdci se propojují aromatické tóny eukalyptu a estragonu, jež umocňuje smyslný závan pelargónie a levandule. Kompozice je ovinuta dřevitě kořeněnými akordy pižma, pačuli, cedru, santalového dřeva, tonka bobů a mechu. Dohromady utvářejí omamný buket přírodních ingrediencí vyzařující vnitřní sílu a harmonii. Obavy nechte plavat, dovolte si být sví, vrátit se zpět ke svým hodnotám a znovu si najít vlastní cestu.

Cena EdP 30 ml 440 Kč

Flakony

Design flakonů vdechuje život myšlence nových vůní TOM TAILOR: podněcují k návratu k hlubokému spojení s vlastními hodnotami a přírodou, a tím osvobozují mysl svých nositelů. Moderní písčité a zemité tóny dominují jejich barevným provedením. Dámská vůně je zahalena do meruňkového odstínu, který podtrhuje její ženskost. Pánská vůně se ukrývá v lahvičce s tmavě hnědým sklem s pronikavými stříbrnými detaily. Tento design je mezi vůněmi TOM TAILOR naprostou novinkou, stejně tak metalický klip na dně, jež oba flakony působivě rámuje a zároveň evokuje silnou životní základnu. Přední stranu flakonů zdobí texturované prvky, které vytvářejí haptický zážitek, a tím umocňují celkový nezaměnitelný dojem z vůní.

Vůně TOM TAILOR TRUE VALUES zakoupíte v dm drogerie a FAnn parfumerie

Komentáře