Cesta ohně

Reklama

Název jednoho z mnoha seminářů, který se o prvním říjnovém víkendu koná v prostředí panenské přírody nedotčeném civilizací, v Údolí volavek – přírodním centru kousek od Plzně. Jeho majitelé, milovníci přírody a obdivovatelé přírodních staveb našich předků, se před pár lety rozhodli vybudovat místo pro odpočinek, kurzy i teambuildingy, obklopené krásnou přírodou plnou lesů a rybníků.

Jejich sen se splnil. Dnes jsou v Údolí volavek připraveny pro hosty přírodní stavby – srubové chaty, slaměno-hliněný domek, týpí. Nachází se tam rovněž potní chýše a sauna. Údolí volavek se stalo nejen útočištěm pro ty, kteří chtějí „vypadnout“ z civilizace a užít si klidu, ale je i vyhledávaným centrem pro spoustu lidí, kteří se touží duchovně posunout. Filip a Denisa Linhartovi, majitelé centra, zde ve spolupráci s dalšími lektory pravidelně pořádají celou škálu odborných seminářů.  Jedním z nich je i třídenní seminář CESTA OHNĚ – kde si účastníci projdou rituálem potní chýše, čeká je chůze po žhavém uhlí nebo po střepech – posílení vůle  a víry v sebe sama.

 

„Děláme tu spoustu zajímavých věcí. Po letech v korporátech jsem zjistil, že je důležité najít to, co nás opravdu baví, strávit více času v přírodě, učit se od ní a být s ní v souladu. To jsme mnohdy zapomněli a následkem toho trpíme různými nemocemi a depresemi. Svými semináři nebo obecně semináři, které zde pořádáme, se snažíme pomoci těm, kteří si to uvědomují a kteří chtějí zlepšit svůj život, říká Filip Linhart. Seminář CESTA OHNĚ pořádám společně s mým kamarádem, spisovatelem Pepou Formánkem. Pro všechny to bude určitě velký zážitek a věřím, že to účastníkům kurzu dá i jiný pohled na život a na to, co je možné,“ dodává Filip.

„Pořádáme tu pestrou paletu kurzů s různým zaměřením a využíváme sílu okolní přírody i příjemnou energii našeho centra k tomu, aby se tu všichni cítili dobře, odpočinuli si tu a odjížděli odsud plni síly a radosti“, říká Denisa, Filipova žena, která zde nedávno vedla kurz ženské meditace s názvem Léčivá síla ženy.

Pravidelně v Údolí volavek pořádají semináře nejen čeští, ale i zahraniční lektoři a návštěvníci zde v průběhu roku mohou prožít koupání v ledové vodě, naučit se správně dýchat, meditovat, učit se zdravému pohybu, poznávat lépe sami sebe a posunout se na cestě k naplnění svých snů…

Více informací o Údolí volavek nebo o následujících kurzech se dozvíte zde:

www.udolivolavek.cz

Komentáře