Denní porce radosti – palačinky plné lásky!

Reklama

Překvapte svoji lásku nebo milovanou rodinu na svátek svatého Valentýna: připravte něco tradičního, ale ve slavnostním provedení. Na světě není snad žádný člověk, který by neměl rád palačinky. Jsou rychle hotové a mají mnoho zdravých podob. Taková pohádková snídaně určitě rozehřeje srdce a nastartuje den plný lásky! 

 

S palačinkovou pánví Tefal Unlimited (G2553872) připravíte ty nejúžasnější palačinky, bez nutnosti přidání oleje nebo tuku. Připravené tradičně nasladko, nebo třeba naslano, ale například i ze žitné, špaldové nebo třeba mandlové mouky. Vaší kreativě se meze nekladou. Nový nepřilnavý povrch Titanium Anti–Scratch, v porovnání s ostatními nepřilnavými povrchy značky Tefal, je až šestkrát odolnější proti poškrábání* a dno je kompatibilní se všemi varnými deskami. Když pánev dosáhne ideální teploty pro smažení, indikátor Thermo–Signal, známé červené kolečko uprostřed pánve, nově v designu přesýpacích hodin, změní barvu a hodiny zmizí. Tím značí, že pánev dosáhla dokonalé teploty pro smažení. Dno Thermo–Fusion se extrémně rychle ohřívá a zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla k perfektnímu smažení. Díky nepřilnavému povrchu je vaření pohodlné a čištění velmi rychlé.

*Interní test opotřebení

 

Nové řady pánví obsahují celou škálu velikostí a druhů: od palačinkové pánve pro skvělé snídaně, pánve pro přípravu steaků, až po pánev wok pro přípravu asijských delikates. Šikovní pomocníci, kteří by neměli chybět v žádné kuchyni. Nepřilnavý kastrol a pánve vám umožní vařit s minimálním množstvím tuku nebo úplně bez, aniž by se jídlo na pánvi přichytilo.

 

Doporučená cena 1 199 korun.

 

www.tefal.cz

www.homeandcook.cz

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se od roku 2015 v rámci svého projektu zavazuje ke garanci opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti. Do roku 2050 si Groupe SEB dala za cíl dosáhnout uhlíkové neutrality. Své výrobky Groupe SEB balí a přepravuje v recyklovaném kartonu potištěném rostlinnými inkousty.

Komentáře