FLORA NATURA ÚČINNÁ A ČISTÁ SYNERGIE BYLIN

Reklama

Francouzská značka Flora Natura, kterou najdete na Milujubio.cz, to jsou pokrokové, přírodní doplňky stravy na imunitu, podporu trávení, klidný spánek, očistu jater nebo pro hubnutí. Na jejich přípravě spolupracuje značka se zkušenými naturpaty, kteří vycházejí ze staletých funkčních receptur a používají ingredience od lokálních dodavatelů bylinek v bio kvalitě a z ekologického zemědělství. Díky tomu minimalizuje značka Flora Natura svou uhlíkovou stopu. Navíc je na každé krabičce možné dohledat, odkud která ingredience pochází.

 Pečlivě vybrané receptury vytváří tu správnou synergii účinných látek, které mohou předcházet a zmírňovat některá každodenní onemocnění. Doplňky stravy Flora Natura jsou výjimečné svým vysokým obsahem účinných látek, 2000 mg v 1 dávce, což je mnohonásobně více, než u běžných přípravků. Umožňuje to tekutá forma přípravku, jež neobsahuje konzervanty ani sladidla, která by mohla znehodnotit aktivní látky.

Flora Natura Complex 4+ Imunita (echinacea, rakytník, serp.,.)
Podporuje přirozenou obranyschopnost a imunitní systém. Imunita+ je směs určená na podporu imunity při chřipkách a nachlazeních, když už na vás tzv. něco leze. Působí příznivě při virových i bakteriálních onemocněních doprovázených horečkou. Díky mateří kašičce dodává živiny.
Návod k použití: Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Doporučuje se rozpustit ampulku ve sklenici vody. Před použitím protřepat. Nedoporučuje se dětem do 12 let a v těhotenství. Neužívejte více než 3 týdny najednou.

Balení obsahuje 20 ampulek
Cena: 529 Kč/ milujubio.cz

 

Flora Natura Imunita+ (mateří kašička, med, echinacea..)
Imunita+ je směs určená na podporu imunity při chřipkách a nachlazeních, když už na vás tzv. něco leze. Působí příznivě při virových i bakteriálních onemocněních doprovázených horečkou. Díky mateří kašičce dodává živiny.
Návod k použití: Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Doporučuje se rozpustit ampulku ve sklenici vody. Před použitím protřepat. Nedoporučuje se pro lidi, kteří užívají léky na ředění krve. Nedoporučuje se dětem do 12 let a v těhotenství. Neužívejte více než 20 dní najednou.

Balení obsahuje 10 ampulek
Cena: 799 Kč/ milujubio.cz

Komentáře