Hledáte termohrnek, který neteče?

Reklama

Kelímky, termohrnky a termosky na kávu jsou základní výbavou všech, kdo milují kávu s sebou. Na cestách, do města, do auta i kočárku. Aby jste si užili kávu a bez zbytečných papírových kelímků na jedno použití. Ale který cestovní hrnek na kávu bude ten nejlepší?

Keep Cup a Frank Green. Nejoblíbenější parťáci na kávu s sebou

Co by to bylo za pití kávy při toulkách městem či cestou do práce bez stylového termohrnku na kávu? Naštěstí mají v e-shopu Lázeňská káva opravdu skvělý výběr. Srdce milovníků kávy tíhnou již pár let k dnes již takřka kultovním znovupoužitelným kelímkům zvaným Keep Cup. Barevné, skleněné nebo KeepCup Thermal. Zkrátka po čem jen zatoužíte.

Především jako termohrnky pro ženy jsou neodmyslitelně spjaté nepropustné termohrnky Frank Green. Můžete si vyladit jednotný vzhled nebo je nechat rozehrát kombinací barev. Hodí se do každé kabelky a tím myšleno, že je do ní opravdu můžete bez obav vhodit. Množství spokojených uživatelek si kromě skvělého designu a schopnosti udržet kávu dlouho v teple cení především to, že Frank Green jsou termohrnky, které netečou.

 

Termohrnek do auta, abyste neusnuli při řízení

Že je káva ozkoušeným pomocníkem pro zahnání únavy není žádná novinka. Na dlouhé cestování v autě je tak ideálním spolujezdcem. Do nápojových držáků ve vašem autě byly vytvořeny termosky Move Mug od Fellow. Hlídají kávu, aby byla v teple. Mají speciální zúžený okraj pro komfort při pití. A ještě mají speciální úpravu, aby vám káva za jízdy z hrnku neutekla, ani když na silnici trefíte výmol.

Nejlepší termosky pro muže

Odolná termoska na kávu, s dostatečným objemem, s dvojitou izolací a 100% těsnící. Termosky Kinto byly stvořeny pro každý (nejen) pánský batoh či tašku, do auta i do ruky. Ve velikosti 350 ml nebo 500 ml po celých 6 hodin udrží kávu teplou.

Jakou kávu do termosky?

Vaše kroky ráno nevedou do kavárny, ale k vlastnímu domácímu kávovaru v kuchyni? Dopřejte si trochu více komfortu i při domácí přípravě kávy. Bez starostí a bez nepříjemného rána, když zjistíte, že vám doma zase došla káva. A jak na to? Staňte se kávovým předplatitelem Lázeňské kávy! Mějte doma vždy čerstvou výběrovou kávu přímo z pražírny. Aktuálně je pro vás na e-shopu Lázeňské kávy s 15% slevou a dopravou zdarma.

Komentáře