Jaké účesy jsou teď trendy? Vytvořil je Honza Kořínek! Prolíná se extravagance a fashion.

Reklama

Kolekci Soulmates – spřízněné duše – nafotil Honza Kořínek s influencerkou, herečkou a zpěvačkou Marianou Prachařovou ve městě módy – Paříži. Kolekcí se krásně prolínají prvky extravagance a fashion, které jdou ruku v ruce s vlasovými módními trendy.

Dokonalé účesy od hladkých utažených copánků, přes messy objemný look až k jednoduchým banánovým drdolům! Inspirace několika sexy stylingů, které se perfektně hodí pro nadcházející plesovou a večírkovou sezónu! Nebojte se a ukažte všem, jak krásně proměnlivá dokáže žena být s pomocí perfektních účesů! Inspirujte se kolekcí Soulmates od Honzy Kořínka a staňte se hvězdou večírku!

„S Marianou spolupracujeme téměř už dva roky – za tu dobu jsme se už dost poznali a společný výlet spojený s focením účesů jsme už nějaký čas plánovali. A to, že se nám podařilo vytvořit tak skvělou fashion kolekci dokazuje jen to, že je nám spolu dobře, že nás spolupráce baví, že je to pro nás radost, že si důvěřujeme a tvoříme krásné věci,“ uzavírá kadeřník Honza Kořínek.

Hair studio Honza Kořínek, Sázavská 24, Královské Vinohrady, Praha.

www.honzakorinek.cz

Foto Petr Kozlík

Komentáře