Jednou pro vždy pořádek v kuchyni – s řadou hrnců WMF Fusiontec Compact

Reklama

Hrnce WMF Fusiontec Compact do vaší kuchyně vnesou pořádek a systém. Tato řada svým praktickým stohovatelným designem šetří cenné úložné místo, kterého v kuchyňské lince není nikdy nazbyt.

Jedinečný materiál hrnců WMF Fusiontec dělá z vaření nevšední zážitek. Keramické vrstvy, ze kterých jsou hrnce WMF Fusiontec složeny, prošly během výroby procesem pálení a tvrzení, vytvořil se tak téměř nezničitelný materiál, který významně prodlužuje životnost produktů. Tento supermateriál disponuje nespočtem prvotřídních vlastností od hladkého povrchu odolného proti poškrábání, přes možnost vaření s nízkým obsahem tuku, až po snadné čištění.  Hrnce jsou perfektním vodičem tepla, zajistí, aby vaše pokrmy byly rovnoměrně propečené a svou schopností tepelné akumulace je dlouho udrží připravené k servírování.

Řadu hrnců Fusiontec Compact doplňují praktické poklice, které stejně jako hrnce zajišťují díky svému ergonomickému designu i maximální pohodlí při používání.

 

Hrnce WMF Fusiontec Compact jsou vhodné pro všechny typy varných desek, včetně indukčních, a zároveň jsou vhodné pro umývání v myčce.

www.wmf.cz

Komentáře