Kolekce nádobí, která vás přenese ke středomořskému grilu

Reklama

Značka Casa Alegre se inspirovala uvolněnou středomořskou atmosférou. Do designu svého jedinečného kameninového nádobí vtiskla náladu velkých rodinných setkání plných chutí a vůní, ale také ducha moře a horkého slunce. Kolekce Food Concept je určená pro chvíle strávené kolem grilu s dobrým jídlem a společností.

Každý kousek z této kolekce se vyznačuje originálním vzhledem a praktičností. V sadě nádobí nechybí velké i menší grilovací talíře, talíře na špízy, na hamburgery, na klobásy a miska na omáčky. V první řadě jde o jídlo, a proto jsou talíře opatřeny speciálními linkami, které pomáhají při servírovaní. Na okrajích nádobí jsou úchopy pro snadnější přenášení bez spálených prstů.

 

Kolekce kameninového nádobí této značky spojuje robustní design a barevná paleta inspirovaná středomořskou přírodou. Díky tomu můžete jednotlivé kousky snadno kombinovat a vytvořit si tak u sebe doma atmosféru přímořské restaurace. Prohlédněte si kolekci Food Concept v prodejně Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Komentáře