Kolekce nádobí Neta od české značky Fabini nadchne perfektním vedením tepla

Reklama

Dvaadvacetiletý Jan Fabini založil svou značku s jediným cílem: zdostupnit lidem kvalitní nádobí. Jeho hrnce a pánve z certifikované nerezové oceli v zatím nejnovější kolekci Neta vedou díky 5 vrstvám teplo tak dokonale, že vám postačí poloviční výkon na vařiči. Díky vysokému rozpálení dostanete z jídla více chuti a lépe ho propečete.

V kolekci Neta naleznete celkem 5 produktů: hrnec, rendlík a 3 pánve – klasickou, hlubokou a nepřilnavou. Vyrobené jsou z vysoce kvalitní pětivrstvé nerezové oceli tak, aby se mohly používat na všech typech vařičů včetně indukce i zapékat v troubě.

Pánev Neta z leštěné nerezové oceli s poklicí o průměru 24 nebo 30 cm vám vydrží celý život. Na fabini.cz ji pořídíte za 1899 nebo 1999 Kč.

„Kvalitu našich hrnců i rendlíků poznáte na první potěžkání. Jsou bytelné a opravdu odolné. A díky ergonomickým rukojetím se s nimi příjemně manipuluje,” vysvětluje přednosti svých produktů Jan Fabini. „Všechny výrobky při vývoji pečlivě testujeme s profesionálními kuchaři a nádobí je certifikované v České republice. Výrobky jsou promyšlené do posledního detailu – nikam nezatéká, nic se během vaření nepálí, nic časem neodpadne a s bytelnějším a stabilnějším nádobím se ve výsledku pracuje lépe,” pokračuje ve výčtu kvalit Fabini. Nádobí je vyrobené s vychýlenými okraji pro snadné nalévání a uvnitř obsahuje praktické objemové rysky. Navíc je kompatibilní tvarem, takže se dá pohodlně skladovat stohováním.

Čím se nádobí Fabini liší od konkurenčních výrobků, které jsou k dostání v běžných obchodech:

●     Výhřevnost pro nejlepší kvalitu pokrmů. Nádobí Fabini dokáže rychleji, silněji a přitom rovnoměrně vést teplo po celé konstrukci. Díky více vrstvám oceli proloženým hliníkem se rychle rozpálí na teplotu, která vykouzlí lahodné křupavé kůrky na masu, rybách i rajčatech. Dokonale vede teplo celým tělem výrobku a dlouho ho drží, což je pro kvalitní přípravu jídla klíčové. Navíc stačí poloviční výkon vařiče, nádobí tak dlouhodobě šetří i váš rozpočet.

●     Vydrží generace. Těla výrobků jsou vyrobená z jednoho kusu oceli, díky čemuž vydrží výrazně déle než běžné lepené kousky, které se rychle opotřebují a po pár letech hrozí odpadnutí dna. Rukojeť je k připevněna robustními nýty.

●     Odolnost. Nádobí je vyrobné z pětivrstvé oceli, a to se projevuje i na jeho bytelnosti. Že je kvalitní, poznáte na první potěžkání. Povrch z kvalitní oceli vydrží desítky let, výrazně déle než například teflon, který musíte skoro každý rok měnit.

●     Praktičnost, indukce a trouba. Na hrncích z kolekce Neta najdete objemové rysky, všechno nádobí má okraje přizpůsobené na snadné nalévání, do rukojetí nezateče a při vaření nepálí. Nádobí se snadno myje a exceluje na všech površích včetně indukce a trouby.

●     Cena versus kvalita. Cílem Fabini je nabídnout lidem opravdu kvalitní nádobí, které vydrží celý život, ale za rozumnou cenu. To se jim daří díky maximálnímu důrazu na kvalitu, pečlivé výrobě v tradiční továrně v Itálii a přímému prodeji, díky kterému nejsou v ceně nádobí žádné marže velkoobchodům a přeprodejcům.

 

Nádobí můžete zakoupit také ve výhodných sadách, kolekce Neta nabízí 2 varianty:

Startovací sada nádobí Neta, která obsahuje hrnec s poklicí s objemem 8 litrů a průměrem 24 cm, rendlík s poklicí s objemem 2,5 litru a průměrem 18 cm a pánev s poklicí s průměrem 24 cm. Sadu pořídíte za 5499 Kč.

Základní sada nádobí Neta obsahuje všech 5 produktů – velký hrnec, rendlík a 3 pánve. Celou sadu pořídíte zvýhodněně za 8999 Kč.

Stejně jako všechny ostatní výrobky, i na kolekci Neta garantuje Fabini záruku 10 let. Pořídíte ho výhradně na e-shopu www.fabini.cz.

 

Komentáře