Který herec měl v posteli Danu Morávkovou? JO, víme to!

Reklama

Mít v posteli Danu Morávkovou to je malý sen řady českých mužů a i některých jejích kolegů. Herci Petru Baťkovi se to splnilo. A dokonce s ní chvíli mohl i žít!

Morávkové manžel Petr Malásek nemusí mít ale strach. Vše bylo ve vší počestnosti, v rámci natáčení nové české komedie Evy Toulové Jak se moří revizoři, jejíž premiéra se blíží. Nyní světlo světa spatřil nový videoklip, kde to Baťkovi, coby revizorovi MHD s Morávkovou náramně sluší. Hlavně ve scénách v posteli… Děti jim hrají herec Ladislav Ondřej a Míša Tomešová.

Hudbu k filmu složil Petr Batěk s kolegou a kamarádem Jiřím Muchou a také ji nazpívali. Herec tam pak také hraje. „Natáčení bylo bezva, jak filmu, tak i klipu a věřím, že se to divákům bude líbit. Je to zase maličko něco jiného. Mám teď takové pestré období. Jezdíme po republice s úžasnou road show ke 100. výročí vzniku Československé republiky s názvem Zažijte to znovu!, kde se střídám s kolegy Ivanem Vyskočilem, Renatou Drössler a Jiřím Werichem Petráškem hraju prvorepublikového učitele. Moc mě to baví a je super, kolik nejenom dětí, ale i dospělých chce vidět, jak se učilo před sto lety. Do toho hraju v Chebu v divadle, různě hostuji, hraju i v Národním divadle stále v Malém princi, moderuju akce, dělám různé projekty, včetně hudebních…. Zkrátka nenudím se… “ dodal Batěk, kterého už od listopadu čeká i spolupráce na novém seriálu s režisérem Tomášem Magnuskem.

Na klip se podívejte zde:

Komentáře