Limitovaná vánoční edice Yves Rocher – zkuste Zelený čaj, anebo Červené jablko!

Reklama

Zima a vánoční období se blíží a u Yves Rocher se budou Vánoce i tento rok nést ve znamení kouzelných vůní vykouzlených přírodou. Proto zde připravili letošní vánoční limitovanou edici, která přichází do obchodů ve dvou vůních.

Pravou vánoční atmosféru si vychutnáte s edicí Červené jablko a svou výjimečnou vůní vás okouzlí i Zelený čaj. Oprostěte se letos od vánočního shonu a vychutnejte si krásu a kouzlo nejkrásnějšího období v roce s limitovanou edicí Yves Rocher. Obě řady obsahují sprchový gel, tělové mléko, sprchový gel s peelingem, tekuté mýdlo na ruce, balzám na rty, krém na ruce a vonnou svíčku.

Voňavá vánoční pohoda s kolekcí Zlatý čaj
Jsou pro vás Vánoce obdobím, kdy si raději chcete dopřát relax a odpočinek? V tom případě si vůni naší vánoční řady Zlatý čaj nepochybně zamilujete! Produkty z limitované edice Zlatý čaj vás okouzlí svou svěží a zároveň kořenitou vůní, která vám pomůže poddat se klidu a zapomenout na okolní stres. Napusťte si horkou vanu, zapalte vonnou svíčku a provoňte svůj domov Zlatým čajem!

Vánoční oslavy s kolekcí Červené jablko
Nechte se zlákat hřejivou vůní jablek podtrženou sladkými nótami javorového sirupu. Vychutnejte si atmosféru Vánoc, která na vás dýchne při relaxaci s produkty. Jablka k našim vánočním svátkům neodmyslitelně patří – kdo by neznal rozkrajování jablka, jako zvyk, který vám předpoví budoucnost?

Foto Yves Rocher

Komentáře