AFIRMACE PRO JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU BŘEZEN 2019

Reklama

Co je afirmace a jak s ní pracovat?

Afirmace je pozitivní myšlenka, či chcete li tvrzení, díky kterému můžeme měnit svoji vlastní realitu. Naše mysl je tvořivá, a pokud se naučíme využívat její tvořivost v náš prospěch, začneme si sami vytvářet svoji realitu jako doposud, jen více vědomě. Dosahování našich snů nikdy nebylo tak snadné a jednoduché, jako právě s afirmacemi. Každou afirmaci opakujte alespoň dvacetkrát denně.

 

BERAN – LÁSKA JE VŠUDE, KOELM MĚ, V MÉM SRDCI. OTEVÍRÁM SE RADOSTI, PROPOUŠTÍM VŠECHNY POCITY UBLÍŽENÍ, JSEM PLNÝ VDĚČNOSTI. CTÍM VŠECHNY LIDSKÉ CTNOSTI.

BÝK – VNÍMÁM SVÉ TĚLO, STOJÍM ZPŘÍMA A ŠÍŘÍM LÁSKU. JSEM PŘIPRAVEN O SEBE PEČOVAT A PÉČI SVÉMU TĚLU I DUŠI VĚNOVAT. MÝM ÚKOLEM JE BEZPODMÍNEČNĚ MILOVAT.

BLÍŽENCI – PŘIJÍMÁM ZODPOVĚDNOST ZA SVÁ SLOVA, ZA SVÉ MYŠLENKY, A SVÉ SKUTKY. OPOUŠTÍM VŠE, CO BY MI MOHLO BRÁNIT NA CESTĚ K PROJEVŮM MÉ VLASTNÍ OSOBITOSTI. PROHLUBUJI S VDĚČNOSTÍ SVÉ ZNALOSTI.

RAK – PŘIJÍMÁM SVOJI VLASTNÍ ZODPOVĚDNOST A JSEM VDĚČNÝ ZA TO, ŽE MOHU TVOŘIT A RADOVAT SE ZE SVÉHO BYTÍ. VYTVÁŘÍM KOLEM SEBE HARMONICKÉ PROSTŘEDÍ, POŘÁDEK A VLÍDNOU ENERGII PLNOU LÁSKY A POROZUMĚNÍ, PROSTOR BEZ NÁŘKŮ A HÁDEK.

LEV- JSEM OTEVŘENÝ VŠEM KRÁSÁM A RADOSTEM ŽIVOTA. DOKÁŽU SE ZASTAVIT A NASLOUCHAT VĚTRU, OBJÍMAT STROMY A VNÍMAT JAK KVĚTY VONÍ. JSEM ČLOVĚK POŽEHNANÝ.

PANNA- OTEVÍRÁM SE BOŽSKÉ RADOSTI, LÁSCE, ZDRAVÍ I HOJNOSTI. NEVYTVÁŘÍM SI ZBYTEČENÉ STAROSTI, NEDRAMATUZUJI SVĚT KOLEM SEBE. JSEM KLIDNÝ A ROZVÁŽNÝ NEJEN NAVENEK, ALE TAKÉ UVNITŘ SEBE.

VÁHY – S LEHKOSTÍ A S NADHLEDEM NAPLŇUJI VŠECHNY PŘEDSTAVY O SVÉ BUDOUCNOSTI. VŠE KONÁM S RADOSTÍ A S VŘELOSTÍ, NEBOJÍM SE ZODPOVĚDNOSTI. JSEM ČLOVĚK PLNÝ MOUDROSTI.

ŠTÍR – VĚŘÍM V LÁSKU VŠEHO BYTÍ, VĚŘÍM V LÁSKU, KTEROU DOKÁŽU DÁT VŠEM A VŠEMU KOLEM SEBE. NEMÁM POTŘEBU STRHÁVAT POZORNOST SÁM NA SEBE. JSEM PLNÝ VDĚČNOSTI.

STŘELEC – NIC NENÍ NEMOŽNÉ A JÁ VNÍMÁM VŠECHNY MOŽNOSTI. ZÁLEŽÍ JEN NA MÉM ROZHODNUTÍ, JAK BUDU ŽÍT. CO BUDU PROŽÍVAT A CO DOKÁŽU OPUSTIT, PŘIJMOUT A PŘIPUSTIT.

KOZOROH – LÁSKA JE NEJVYŠŠÍM SMYSLEM MÉHO ŽIVOTA. LÁSKU ROZDÁVÁM, LÁSKU NAZPĚT DOSTÁVÁM. SVŮJ VLASTNÍ SMĚR SI URČUJI JEN JÁ SÁM, NAD ŽIVOTEM JÁSÁM.

VODNÁŘ- JSEM NEVYČERPATELNÝM ZDROJEM VŠEOBJÍMAJÍCÍ A BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. JSEM NEVYČERPATELNÝM ZDROJEM SEBEPŘIJETÍ A SEBELÁSKY.

RYBY – CTÍTM TUTO PLANETU A HLEDÁM NÁSTROJE A MOŽNOSTI JAK PROSPĚT SVĚTU. JSEM PŘIPRAVEN DĚLAT VŠE, CO JE V MÉ MOCI A ŠÍŘIT OSVĚTU, JAK CHRÁNIT TUTO PLANETU. NEZAVÍRÁM SVÉ OČI ANI SVÉ SRDCE BOLAVÉMU SVĚTU.

 

Přeji vám překrásný a požehnaný proces tvoření.

Lucie Biedermann Doležalová

www.hvezdanadeje.cz

Komentáře