Nové pyré od Ovocňáku chutná jako letní posezení na zahrádce

Reklama

Nemůžete se dočkat léta? Pak bude novinka od Ovocňáku přesně pro vás. Pyré s názvem Zahradní směs totiž představuje to nejlepší z pravého českého léta. Pochutnejte si na kombinaci višní, černého rybízu, jahod a dalšího šťavnatého ovoce, které máme spojené s prázdninami a lenošení na babiččině zahrádce.

Sladké – ale ne doslazované pyré od Ovocňáku patří mezi oblíbené zdravé svačinky. Obsahuje totiž jen a pouze ovoce z vlastních sadů rodiny Kořínkových a od pečlivě prověřených českých a slovenských pěstitelů z jejich okolí, tedy z nádherné oblastí CHKO Bílé Karpaty. Díky šetrné pasteraci obsahují dobroty od Ovocňáku spoustu přirozených vitamínů, a právě ty jsou spolu s jejich chutí hlavním důvodem, proč se tato zdravá pochoutka objevuje v nejedné spíži nebo kabelce. 🙂

Doplňky stravy, nebo radši zdravá svačinka?

Pyré Zahradní směs obsahuje typické české ovoce, které má u nás dlouhou pěstitelskou tradici: švestky, višně, černý rybíz, jahody, arónii a jablka. Díky tomu, že podobné potraviny jedli i naši předci, dokáže náš organismus jejich živiny využít na 100 % a všechny je vstřebat. Proto je Zahradní směs tou správnou volbou, pokud se bojíte, že váš potomek nejí dost ovoce a ochuzuje se o cenné vitamíny.

Praktická kapsička o velikosti 200 g se hodí na doma i na výlety a barevná víčka – ovovíčka se dají vzájemně kombinovat a slouží jako vychytaná stavebnice, se kterou si vyhrají děti i dospělí.

Na eshop.ovocnak.cz a v partnerských prodejnách koupíte pyré zahradní směs od konce dubna za 29 Kč/200 g.

 

O Ovocňáku:

Ovocňák je značka v Česku a na Slovensku vyráběných 100% ovocných a ovocno-zeleninových pochoutek a nápojů. Využívá výhradně české a slovenské suroviny z oblasti CHKO Bílé Karpaty a okolí. Většinu si pěstuje ve vlastních sadech na česko-slovenském pomezí.

Ovocňák založila rodina Kořínkových v roce 2011 a prvním vyráběným produktem byly čisté ovocné mošty. Od té doby se nabídka rozšířila na mošty, pyré, sušené ovocné plátky a rakytníkové produkty (šťávy, sirupy, marmelády, čaje). Všechny produkty Ovocňáku jsou čistě přírodní, 100% ovocné (případně zeleninové) a neobsahují žádné chemické konzervanty nebo jiná aditiva.

Komentáře