Objevte kouzlo barev a letních trendů se stylistou a značkou AIRFIELD

Reklama
AIRFIELD je móda pro moderní a sebevědomou ženu, která představuje inovaci, výjimečný design a vysokou kvalitu. Značka každoročně přináší nové kolekce, které vždy zapůsobí svým designem a hodí se pro každou situaci.
Tvůrčí tým této značky vždy zohledňuje aktuální módní trendy – ať už jsou zbrusu nové nebo nadčasové, ale pokaždé se pro něj stávají novou módní výzvou, takže nikdy nestojí na jednom místě.  Je to nepřetržitý vývoj technického know-how, tolik potřebného pro vývoj nových, jedinečných modelů. Zajištění kvality vždy dokonale padnoucích výrobků je pro Airfield absolutní nutností.
Tato společnost vyvinula řadu vlastních látek a garantuje používání ekologických výrobních procesů. Značka je odhodlána splnit svůj cíl udržitelného rozvoje do roku 2020, čímž se zároveň připojila k iniciativě na odstranění nebezpečných chemických látek v odpadních vodách.
Historie značky  Airfield sahá až do roku 1937, kdy byla založena Franzem Moserem v rakouském městě Seewalchen. Společnost postupně vyrostla v jednu z největších firem, zabývajících se výrobou vysoce kvalitního oblečení. Od roku 1995 vystupuje společnost již pod názvem Air Field a v současnosti má zastoupení ve 40 zemích světa.
Boutigue Fashion Air si pro vás připravil speciální den s uznávaným stylistou Kájou Pavlíčkem.
4.dubna od 10 do 18 hod
Sladkovského 410, Pardubice
tel.: 775 922 903

Komentáře