SUBRINA PROFESSIONAL, převratná novinka v barvení a péči o vlasy: Začněte je barvit zdravě! SOUTĚŽ UVNITŘ!

Reklama

Slovinská značka SUBRINA PROFESSIONAL přinesla tento rok novinku v barvení a péči o vlasy, linii produktů ECHOES. Hlavním znakem této řady je absence nežádoucích chemických příměsí, díky níž lze vlasy konečně barvit zdravě!

 

Výhodou je, že v barvách ECHOES není obsažen amoniak, PPD, ethanol, paraben, silikony, parfumace, parafínové oleje či uvolňovače formaldehydu. Najdete v nich však vysoký obsah čistě přírodních aktivních látek, 5 výživných másel a olejů, které přispívají k péči o vlasy a k jejich zdravému růstu. I přes absenci chemických příměsí jsou vaše vlasy po barvení produkty ECHOES lesklé a samozřejmostí je i dlouhodobá stálost barvy. Pro správnou regeneraci a péči o vlasy je vhodné po barvení používat šampon a kondicionér ECHOES, které obsahují mimořádně výživné a pečující složky (kakaové máslo, mangové máslo, bambucké máslo, kukui olej a kokosový olej), avšak neobsahují dnes tolik diskutované sulfáty SLS a SLES. Tyto sulfáty jsou často obsaženy v jiných výrobcích a ničí ochranou bariéru pokožky a navíc dráždí kůži. ECHOES si díky tomu zamilují i lidé, kteří mají problémy s citlivou a alergickou pokožkou. Dejte vašemu zdraví to, co si zaslouží. Dejte mu ECHOES.

Pokud chcete vyzkoušet tyto jedinečné produkty SUBRINA PROFESSIONAL linii produktů ECHOES, máme pro vás soutěž o šampon a balzám!

Soutěžní otázka: Kolik výživných másel a olejů obsahují permanentní barvy na vlasy ECHOES?
a) 2
b) 5
c) 9

Správnou odpověď naleznete na https://www.subrinaprofessional.cz/ a v aktuálním čísle časopisu Fashion Trend Magazín, na FB.

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: SUBRÍNA

Hrajeme do 20. 10. 2018. Vyhrává každá 100. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Komentáře