Proč jsou dámské kozačky skvělou obuví pro podzim?

Reklama

Vyřešit vhodné obutí pro přechodná období je někdy velmi náročné, protože rána bývají velmi chladná a odpoledne jsou teploty i o více jak deset stupňů vyšší. Navíc se střídá sychravé počasí s krásnými slunečními paprsky. Skvělým řešením mohou být dámské kozačky, protože mohou zahřát, ale nejsou příliš teplé a zároveň při správné impregnaci nedají vlhkosti šanci.

 

Vybíráte dámské kozačky pro podzimní sezónu? Projděte si pár našich tipů
Při nákupu nové obuvi volíte pravděpodobně podle jejich účelu, barvy, materiálu, designu, ale i aktuální sezóny. Velmi šikovnou volbou pro podzimní sezónu jsou již výše zmíněné dámské kozačky, které seženete v mnoha designových provedeních, barvách, ale i s rozličnou výškou obuvi. Právě podzim je totiž skvělým obdobím pro módní experimentování. Můžete volit i ty nejpestřejší modely, protože za sychravých dní se nějaké to barevné ozvláštnění outfitu opravdu hodí.
Každý typ kozačky sedí jiné ženě a k jinému outfitu
Kozačky vynikají svou univerzálností, je tu však řada aspektů, které byste měly při nákupu zvážit. Prvním z nich je především to, jaký typ outfitu máte nejraději. Nosíte nejraději džíny, sukně, šaty nebo klasické kalhoty? Díky širokému sortimentu dámských kozaček si můžete dopřát cokoli. Chcete vyzařovat jako sebevědomá žena? Chcete být extravagantní? Máte ráda elegantní klasiku nebo uvolněný americký styl? Pro všechny tyto outfity seženete ideální dámské kozačky v CCC, kde mají opravdu širokou nabídku, a to nejen online, ale i v desítkách svých poboček po celé České republice.

Kotníčkové dámské kozačky pro pohodlí na každém kroku
Velmi oblíbené jsou kotníkové kozačky, které nabízí každé ženě maximum pohodlí a vysoký rozsah pohybu. Právě tyto polokozačky, jak se jim často říká, jsou skvělou volbou pro ženy, které vyznávají ležérní eleganci nebo mají rády spíše sportovní styl.
Zajímavým typem jsou pak kovbojské kotníčkové dámské kozačky. Dokonale pasují k denimu a jsou tedy skvělou volbou k módním slim džínsům nebo k džínové sukni, na druhou stranu se vůbec nehodí ke společenským kalhotám. Důležité pak je mít módní doplňky nebo bundu, které budou pasovat k tomuto typu obuvi.
Vysoké dámské kozačky nad kolena
Pokud se cítíte dobře spíše ve výrazných modelech, které podtrhnou vaše sebevědomí, zamilujete si vysoké dámské kozačky nad kolena, které jsou perfektní volbou k minisukni či minišatům. Velmi dobře tyto kozačky vypadají se středně vysokým až vysokým podpatkem a skvěle podtrhnou vaši ženskost. I tento extravagantní model nabízí ve svém bohatém sortimentu obuv CCC, kde můžete všechny modely zakoupit na pobočkách či online.
Černá elegantní klasika na nízkém až středním podpatku
Velmi vděčnou volbou jsou černé dámské kozačky, které zkombinujete s jakýmkoli outfitem do města, divadla nebo do práce. Snad jediné, k čemu se vůbec tato nadčasová obuv nehodí, je sportovní oblečení. S černými kozačkami tak můžete následovat módní trendy po velmi dlouho dobu.
Můžete si zvolit z řady materiálů dámských kozaček
Další skutečností, která dělá z dámských kozaček ideální podzimní obutí, je rozličná nabídka materiálů. Můžete si zvolit kožené kozačky, kozačky z eko kůže, ale i semišové modely. Právě semišové modely vypadají opravdu velmi hezky, ale jsou vhodné spíše do suchých a slunečných dnů, protože jim vlhko nesvědčí. Ochranu před vlhkým pocitem v botách vám mohou poskytnout kozačky z kůže a eko kůže, pokud použijete správnou impregnaci. Kozačky tak mohou na podzim nahradit svou funkčností i klasické holínky, které nebývají moc slušivé. Nejen kozačky, ale i kvalitní impregnaci a mnoho dalších výrobků si můžete zakoupit nejen v prodejnách CCC obuvi, ale i na jejich e-shopu.

Komentáře