Realistický vibrátor…určitě ano

Popularita hraček pro dospělé se za poslední desetiletí rapidně zvýšila. Výzkum naznačuje, že tabu obklopující vibrátory (a jiné erotické pomůcky a zařízení), která mají zvýšit individuální nebo vzájemné potěšení, se rozplývá. Stále více a více jednotlivců (a párů) v současnosti sáhne po “technologii” sexuálního uspokojení. Posilování fyzického potěšení nepochybně zvyšuje sexuální požitek.

Domínka, že používání sexuální hračky znamená, že váš partner není dost dobrý milenec, je jedním z nejčastějších mylných představ lidí, které lidé mají o sexuálních hračkách. Obava, že sexuální hračka vás úplně nahradí, je zcela neopodstatněná.

Páry, které rádi “prozkoumávají” nové způsoby intimního života – včetně vyzkoušení jedné nebo více sexuálních hraček – mají tendenci lépe dlouhodobě uspokojovat partnerskou touhu. A jsou šťastnější. Ženy a muži, kteří uvedli, že jsou spokojeni se svým vztahem, který měli se svými partnery, často uvádějí, že spolu používají/používali sexuální hračky. Sex shop tedy nemusí být vůbec něčím, čeho se ve vztahu z hlediska sexuálního uspokojení musíte bát.

Začlenění hraček může posílit vztah a sexuální uspokojení každého, kdo je otevřený a respektuje svoje a partnerovy touhy. Tak proč třeba nezkusit párový nebo realistický vibrátor? Zda sexuální hračky skončí zlepšením vztahu nebo vedou ke konfliktu závisí na povaze otevřenosti a komunikace mezi partnery.

Zdroj:

www.eroticstore.cz

www.eroticstore.cz/vibratory-vibrator/realisticke-vibratory/

Komentáře