Režisér Jiří Vejdělek dostal na jevišti podprsenku a hned vyhlásil soutěž. Komu padne, má volňáska!

Reklama

Není žádným tajemstvím, že známý režisér Jiří Vejdělek je velkým obdivovatelem žen. Na prvním novoročním vystoupení big bandu Original Vintage Orchestra se mu vyplnilo jeho velké přání a místo bábovky či bublaniny si za svůj moderátorský výkon vysloužil od fanynky část dámského prádla. Radost neměl jen on, ale celé osazenstvo ryze mužského big bandu. Emoce tak silně neprojevoval pouze kapelník Petr Kroutil, který má před svatbou. Teď už zbývá jen odměnit pěvecké trio Hot Sister, které s big bandem pravidelně vystupuje a zatím se podobného dárku nedočkalo.

Famózní big band hudebníka Petra Kroutila oslavil vstup do nového roku opravdu legendárně. Poté co bylo během pár dní zcela vyprodáno jejich nedělní vystoupení, museli muzikanti přidat ještě jeden koncertní den. Ten si kapela i návštěvníci budou pamatovat ještě dlouho. „A je to tady! Při včerejším koncertu nám jako poděkování z publika přiletěla na jeviště první dámská podprsenka. Bereme to jako první vlaštovku a doufáme, že už při dalším koncertu přiletí celé hejno,“ radoval se Vejdělek ze získaného triumfu.

Režiséra to natolik rozveselilo, že se pustil dokonce do vyhlášení soutěže „O podprsenkovou Popelku“. „Dáma, která nám během koncertu dokáže, že jí podprsenka přesně sedí, od nás dostane volňáska na další koncert. Nebo spíš rovnou dva – za každé ňadro jeden,“ vtipkoval dále rozjařený režisér.

Kromě notné dávky zábavy se ale návštěvníci obou lednových koncertů, které proběhly v pražském klubu Lávka dočkali i výborného hudebního zážitku. Kapela hrála covery písní od světových hvězd jako je Amy Winehouse, Michael Jackson, Justin Timberlake, Bruno Mars nebo Christina Aquilera. Nově do svého repertoáru kapela zařadila píseň Mexiko od Tří sester, zazněla i Známka punku od kapely Visací zámek, nechyběla ani píseň kapely Chinaski s názvem Každý ráno či autorská skladba kapelníka Petra Kroutila, kterou pojmenoval Swing punková hymna. Zlatým hřebem večera byl duet, jenž nazpíval společně s Petrem Kroutilem Chuck Wansley z Los Angeles.

Komentáře