Rowenta představuje nový vysoušeč s profesionálními výsledky. Vlasy jsou lesklé a hladké, jako od kadeřníka

Reklama

Když si domů donesete vysoušeč v elegantní krabici a už jen to ve vás vyvolá dojem přepychu, správně očekáváte pouze to nejlepší… 

Po prvním zkoušení vysoušeče Rowenta Ultimate Pro Digital jsou vlasy lesklé a hladké. Při vysoušení dochází k ionizaci, která eliminuje statickou elektřinu a vlasy se nekrepatí, naopak jsou nádherně hebké a snadno upravitelné. Navíc s Rowenta Ultimate Pro Digital je vysoušení opravdu rychlé a tiché. Pokud si rády myjete vlasy před spaním a nechcete už hlučit s vysoušečem pozdě večer, s Ultimate Pro Digital můžete fénovat beze strachu z hlučnosti kdykoli – je až 4x tišší než klasické fény. Vysoušeč má totiž vylepšenou technologii digitálního bezkartáčového motoru, která jeho mimořádně tichý chod zajišťuje. S touto technologií je vysoušeč výkonnější (jeho životnost je navíc až 2x delší, než mají klasické fény) a také lehčí až o 20 % než klasické vysoušeče s AC motorem. Z fénování vás ramena ani zápěstí bolet nebudou. Pokročilá funkce Advanced Care automaticky kontroluje teplotu a proud vzduchu, funguje tak jako ochrana pro barvené a slabé vlasy náchylné k poškození – vysoušet vlasy si můžete bez výčitek. Rychlost a teplotu si můžete navolit manuálně, abyste měli maximální kontrolu nad stylingem a foukání váš typ vlasů nezatěžovalo.

Součástí balení je difuzér na kudrnaté vlasy pro vytvoření objemného účesu s loknami a dva koncentrátory pro perfektní tvarování účesu – koncentrátor (šířka 9 mm) pro vytvoření účesu s objemem a extra úzký koncentrátor (šířka 6 mm) pro podtáčení konečků či tvarování ofiny. S funkcí studeného vzduchu po vysoušení účes perfektně zafixujete, není třeba utrácet za stylingové přípravky. Rowenta Ultimate Digital Pro je investice, která se vám vrátí pokaždé, když ho použijete.

www.rowenta.cz

Komentáře