Slovenská ovocná vína dobývají svět

Reklama

O tom, že i ovocná vína mohou být lahodná a vyráběná opravdu na vysoké úrovni nás přesvědčilo vinařství Miluron – synonymum pro špičková ovocná vína světové kvality.

Před několika lety se pár nadšenců rozhodlo vyrábět ovocná vína. Vyrábět vína dle tradiční receptury, ale obohacená o nové nápady.  Myšlenka vyrábět luxusní a výjimečná ovocná vína vzala za své a dnes se vinaři z Miluronu mohou pyšnit špičkovými ovocnými víny oceněnými na světových výstavách. Chcete borůvkové víno, které si objednává v U.S.A herec Nicolas Cage? Nebo raději černorybízové, které v roce 2018 vyhrálo cenu San Francisco International Wine Competition?

Nebo snad raději nějaké frizzante? Jahodové? Višňové nebo bezové? Nešáhnete vedle, opět vybíráte mezi šampióny oceňovanými v USA  a držiteli cen GREAT AMERICA.

„Vyrábíme vína pro radost, držíme se tradice, ale zkoušíme i inovovat. Baví nás ty chutě a máme velkou radost nejen ze všech těch ocenění, ale i z toho, že lidem naše vína opravdu chutnají. A když je ochutnají, vracejí se k nim. Povedlo se nám udělat výborná a jedinečná vína a na to jsem hrdý.“ říká jeden z majitelů Radoslav Svítek. „Dobré srdce je první předpoklad k tomu, abyste mohli dělat dobré víno“, dodává a směje se.

 

A že mají v Miluronu opravdu dobrá srdce dokazují i tím, že podporují různé projekty. Naposledy například podpořili jednu z výstav v pražské galerii u Zlatého kohouta.

Pokud máte chuť ochutnat opravdové šampióny a nebo si zpříjemnit štědrovečerní atmosféru něčím opravdu výjimečným, objednejte si dle libosti zde:

vinomiluron.cz

 

Komentáře