Soutěž: Palčivé letní problémy? Podpořte tělo přírodou!

Soutěžte s námi o 5 balíčků Uroval® D-manosa. I krásné letní období mohou znepříjemnit palčivé problémy, které poznala nejedna z žen. Základem je odpočinek a dodržování pitného režimu, které pomohou k přirozenému pročištění močových cest. Tělo podpořte ale i přírodou, třeba ve formě D-manosy.

Vyhrajte Uroval® D-manosa, který využívá péče šetrné přírody. Obsahuje sáčky s práškem pro přípravu nápoje s nejvyšší dávkou přírodního monosacharidu D-manosy. Je určený pro dlouhodobou a tělu přirozenou podporu, a to dospělých, dětí od 3 let, těhotných a kojících žen. Věřte značce Uroval® – nejprodávanější značce s obsahem D-manosy v ČR.

Jaké látky přírodního původu nalezneme v Uroval® D-manosa?
a) D-manosu a inulin
b) D-manosu a brusinky
c) Pouze D-manosu

Správnou odpověď naleznete na www.uroval.cz

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: Uroval.

Hrajeme do 22.7.2018. Vyhrává 100., 200., 300., 400. a 500. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Výherci: Hana P., Ústí nad Labem; Jana Z., Slaný; Liliana F., Praha; Jitka L, Týnec u Břežan; Olga W., Hlučín-Bobrovníky. Gratulujeme!

Komentáře