SOUTĚŽ: Soutěžte o 3×3 bělící pasty pro zářivý hollywoodský úsměv

Reklama

Soutěžte s námi o 3×3 bělící pasty a mějte dokonalý úsměv! Bělící zubní pasty a dentální výrobky White Glo byly původně vyvinuty výhradně pouze pro herce a modelky. Společnost White Glo Professional, byla označena za výrobce nejlepších bělících zubních past a bělících systémů nezávislým spotřebitelským testem v roce 2005. Nabízí zákazníkům nejlepší produkty pro péči o ústní dutinu, čištění a bělení zubů. Díky inovační a výzkumné činnosti a spolupráci s předními stomatology přináší prvotřídní moderní bělící výrobky i na český trh.

Zažijte rozdíl s White Glo a získejte brilantní úsměv, který jste vždycky chtěli…
WHITE GLO – proč výrobky patří mezi nejlepší a některé jsou světově nejlepší ? Bělící produkty značky White Glo patří mezi špičkové produkty pro bezpečné domácí bělení zubů. Svým složením se řadí mezi nejlepší v současnosti dostupné bělící produkty na trhu. K samotnému bělení společnost White Glo používá pouze moderní testované a schválené ingredience, není používán peroxid ani žádné jiné přísady nebo látky, které by mohly poškodit dásně, nebo zubní sklovinu. Špičková kvalita je garantována nejen stomatology, (kteří se podílí na samotném vývoji výrobků White Glo), ale současně každý výrobek je podroben speciálním testům na bezpečnost při jeho používání. White Glo zajišťuje nízkou abrazivitu bělících zubních past, vynikající a moderní složení svých produktů a to vše garantuje mimořádnou kvalitu a efektivní bělící účinky pro zákazníka.  White Glo dbá na postupný a šetrný „bělící efekt“ při pravidelném používání a tím je zabráněno poškození dásní, nebo zubní skloviny, které může vzniknout v případě použití nesprávných výrobků obsahujících zakázané či případně nevhodné a neschválené ingredience. Výrobky White Glo jsou testovány pro EU a garantují vysokou kvalitu, moderní bezpečné testované složení pro zákazníka.  Pravidelné testy v moderních laboratořích výrobků White Glo neustále inovují a zlepšují jejich účinky a složení ve spolupráci s předními světovými stomatology a odborníky na bělení zubů. Dentální výrobky White Glo patří v současnosti mezi nejlepší výrobky pro bezpečné a účinné domácí bělení zubů. Bělící zubní pasty White Glo koupíte po 209 Kč v lékárnách, drogériích nebo na e-shopu www.whiteglo.cz

Bělící zubní pasta Profesional white
Exkluzivní bělící zubní pasta efektivně bělí zuby a osvěžuje dech. Složení pasty zajišťuje nízkou abrazivitu. Fluoridová ochrana zubů. Maximální péče o ústní dutinu. Balení obsahuje speciální zubní kartáček a mezizubní kartáčky. Tento vyjímečný produkt byl původně vyvinut pro lidi ve filmovém průmyslu, kteří vyžadují maximální zkrášlení obličeje.

Bělící zubní pasta SMOKERS – pro kuřáky
Tato vysoce kvalitní zubní pasta obohacená fluoridem s diamantovou zeminou je speciálně navržena pro odstranění tabákových skvrn a pomáhá eliminovat dech kouření. Obsahuje Micro leštící částice, které odstraňují zbarvení a zažloutnutí na zubní sklovině způsobené kouřením cigaret a potravinami a nápoji se silným zabarvením. Nízkooděrná pasta je bezpečná pro každodenní použití. Balení obsahuje navíc speciální zubní kartáček a mezizubní kartáčky.

Bělící zubní pasta – SENSITIVE Forte
Speciální bělící zubní pasta určená zejména pro citlivé zuby zaručuje šetrné bělení i citlivých zubů. Má nízkou abrazivitu a je určena pro bezpečné každodenní použití. Chrání zuby před zubním kazem a tvorbou zubního plaku. Balení obsahuje speciální zubní kartáček a mezizubní kartáčky.

Ochrana a vybělení zubů po celých 24 hodin
Revoluční bělící set – dvě nové zubní pasty, které změní způsob, jakým budete pečovat o své zuby. Společnost White Glo připravila speciální sadu denní a noční bělící pasty (gelu) k řešení zřetelně odlišných potřeb ústní hygieny v průběhu dne a noci tak, aby zajistila 24hodinovou ochranu.

Noční gel (85 g) osvěží, revitalizuje ústa a pomáhá snížit ranní zápach. Denní zubní pasta (100 g) s obsahem antioxidačního zeleného čaje bělí, leští a vytváří na zubech ochranný „micro-wax“ štít. Součástí setu je i speciální kartáček na zuby, s jehož pomocí odstraníte skvrny na zubní sklovině. Bělící pasty chrání zuby před zubním kazem a tvorbou zubního plaku až na 24 hod. Cena celého setu je 250 Kč. Nedoporučuje se dětem mladším 12 let a těhotným ženám.

Kolik produktů najdete v nabídce zubních past na www.whiteglo.cz?
a) 6
b)  8
c) 10

Nápověda: www.whiteglo.cz

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: White Glo.

Hrajeme do 20.5.2018. Vyhrává 300., 400. a 500. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Výherci: Antonín, F., Písek; Jana U., Kladno; Martina Š., Praha. Gratulujeme!

Komentáře