Soutěžte s Pučálkou

Reklama

Mezi nejdůležitější vlastnosti krmiva Marp patří kvalita surovin. Klíčové je pro společnost Pučálka využívat lokální dodavatele – tedy místní zemědělce a farmáře. Maso zpravidla pochází ze zvířat z volných chovů.

Díky jednomu druhu masa a jednoduchému složení se daří vytvářet přírodní krmiva, po kterých psi dobře prospívají. Řada Marp Holistic obsahuje vždy suroviny pouze z jednoho zvířete – čerstvé maso, sušené maso a tuk. Receptura Marp Holistic jehněčí bez obilovin je vhodná pro psy s citlivým zažíváním a je velmi vhodná i pro psy s potravními alergiemi.

u Pučálků vědí, že pes je masožravec a proto ho jako takového ctí. Konzervy Marp Variety obsahují 95% bílkovin ze živočišných zdrojů. Obsahují pouze maso, vnitřnosti, rýži, vývar a minerály. Nejsou použita žádné umělé konzervanty, barviva, plnidla apod.

Ve spolupráci se společností Pučálka jsme pro vás připravili soutěž o psí krmiva, které teď můžete pro svého čtyřnohého miláčka vyhrát.

Stačí jen správně odpovědět na naší soutěžní otázku:

Vlajkovou lodí společnosti Pučálka jsou krmiva značky Marp, Doxneo a Artemis, které neobsahují?

a, kukuřici, pšenici a sóju
b, proteiny
c, vitamíny

500-stá správná odpověď vyhrává Marp Holistic Lamb – jehněčí bez obilovin 2kg a 1000 – á správná odpověď vyhrává Marp Variety Grass Field konzerva pro psy 6x400g.

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: pucalka
Hrajeme do 5.4.2021.  Výherce informujeme emailem.

Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu. Přejeme hodně štěstí!

Řídíme se GDPR a s vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem.

Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Pokud si s odpovědí nejste jistí, informace můžete nalézt na www.krmiva-pucalka.cz

Komentáře