Špagety z konjaku

Reklama

„Za svou krásu vděčím špagetám,“ tvrdí herečka Sophia Lorenová. Špagety jsou pochutinou známou po celém světě. Itálie je místem zrodu této delikatesy a dala jí ikonické jméno. Špagety milují snad všichni. Vždyť i v pohádce Lady a Trump si zahrály jednu z vedlejších rolí.

Špagety, jako obecně všechny těstoviny, obsahují poměrně velké množství kalorií. Pokud si hlídáte štíhlou linii, je potřeba je do jídelníčku zařazovat s rozmyslem. Pro zaryté milovníky italské kuchyně je tu ale řešení v podobě konjakových špaget, které jsou nízkokalorické a pomáhají ke snižování hmotnosti. „Ideální je zařadit do stravovacího plánu přílohy z konjaku. Dokonale vás zasytí a díky jejich velmi nízké energetické hodnotě vám pomohou snížit množství přijímaných sacharidů,” popisuje výživová poradkyně Monika Rychlovská Tělupilová.

Slim Pasta nabízí rovnou 3 druhy, a to BIO špagety v nálevu, bez nálevu a fitness řadu Carb X. Tedy hned 3 důvody proč je zařadit do jídelníčku častěji a bez výčitek. Jaký je mezi nimi rozdíl a co mají společného?

Konjakové špagety BIO v nálevu podporují hubnutí*, snižují cholesterol** a bio certifikace dokládá jejich kvalitní původ. Před použitím je stačí propláchnout a můžete okamžitě servírovat.
Konjakové špagety bez nálevu mají o 90 % méně kalorií než běžné špagety, takže se skvěle hodí pro jakoukoliv redukční dietu. Není nutné je proplachovat, stačí je vyjmout ze sáčku rovnou na pánev a dochutit podle vašich představ.
Carb X špagety jsou dokonalou přílohou pro každého sportovce, který drží na uzdě příjem uhlohydrátů. Balení obsahuje 6 balíčků 100 g příloh, které zajistí kontrolu nad velikostí každé porce.
Všechny typy konjakových špaget Slim Pasta se hodí se pro jedince se speciálními výživovými potřebami, jako jsou vegani, vegetariáni, celiaci, diabetici či jedinci s intolerancí na laktózu. Jsou připravené k okamžité konzumaci, mají neutrální chuť a obsahují vlákninu glukomannan.

Hodnoty na 100 g
Konjakové špagety BIO v nálevu – 9 kcal, sacharidy 0 g, tuky 0 g.
Konjakové špagety bez nálevu – 31 kcal, sacharidy 7 g, tuky 0 g.
Konjakové špagety Carb X – 35 kcal, sacharidy 8 g, tuky 0 g.
Běžné špagety – 355 kcal, sacharidy 72,6 g, tuky 2,1 g.
Zdroj: www.nutridatabaze.cz

 

 

Komentáře