Tefal ECO… respect k přírodě

Reklama

Jakého spotřebiče bychom se dokázali vzdát? Když se nad tím zamyslíme, těžko si naší kuchyni umíme představit bez pomocníků, kteří nám tolik ulehčují život. Čím více se zvyšují nároky na náš výkon v kuchyni, tím častěji saháme po takových výrobcích, díky nimž nacházíme rovnováhu mezi povinnostmi a radostmi. Ale nesmíme zapomínat ani na rovnováhu mimo náš domov. Tu zachovávají i spotřebiče z recyklovaných materiálů Tefal ECO Respect, které šetří přírodní zdroje i energii, a také to nejcennější co máme, čas pro nás a naše blízké.

Tyčový mixér ECO RESPECT (HB46E840) je první ekologicky navržená alternativa kuchyňského tyčového mixéru značky Tefal. Už není třeba žádných kompromisů mezi výkonem, designem a zodpovědností vůči životnímu prostředí. Tento mixér je vyroben ve Francii z 95 % z recyklovaných plastů a sám je z 51 % recyklovatelný. Výkon 600 W, odměrná nádoba o objemu 800 ml, dva rychlostní programy a 4 čepele z nerezové oceli, z něj dělají skvělého pomocníka v kuchyni. Technologie Powelix Life a prvotřídní nože zajišťují dlouhou životnost a o 30 % rychlejší výsledek mixování. Snadno použitelné a intuitivní startovací tlačítko se dvěma rychlostmi zvládne během chviličky umixovat optimální konzistenci nebo texturu pokrmu. Další praktická funkce je ochrana proti rozstřiku surovin, takže vaše kuchyň zůstane čistá a díky odnímatelným dílům můžete vše umýt v myčce.

Doporučená cena: 1 199 korun

 

Novou řadu s označením ECO design doplňuje stolní mixér ECO RESPECT (BL46EN38). Mixér je vyroben z 65 % z recyklovaných plastů a sám je z 50 % recyklovatelný. Výkon 800 W, skleněná tepelně odolná nádoba s obsahem 1,75 litru, dva rychlostní programy a 4 čepele z nerezové oceli z něj dělají prvotřídního pomocníka v kuchyni. Umožňuje přípravu různých druhů lahodných teplých a studených receptů. Dvourychlostní otočný přepínač s pulzní funkcí usnadňuje dosažení správné konzistence a termální skleněná nádoba, která je odolná proti nárazům umožňuje bez obav mixovat horké směsi (až do 80 °C) i drtit led. Zacvaknutí nádoby do správné pozice a automatické zajištění nožů před chodem zajišťuje systém Smart Lock 3v1. Vyjímatelné nože jsou tak pak lehce přístupné a snadno se čistí. Díky čtyřem přísavkám na základně je mixér stabilní bez ohledu na hutnost konzistence.

Doporučená cena: 2 599 korun

  • Během výroby produktů z řady Eco Respect byly použity materiály s nižším dopadem na životní prostředí.
  • Větší energetická účinnost spotřebičů šetří energie.
  • Produkty jsou navržené tak, aby dlouho vydržely a případně byly opravitelné po dobu 10 let.
  • Výrobky jsou stále více recyklovatelné.
  • Recyklované kartonové obaly, tisk rostlinnými inkousty, žádné plasty ani polystyren v balení.

www.tefal.cz

www.homenadcook.cz

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se od roku 2015 v rámci svého projektu zavazuje ke garanci opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti. Do roku 2050 si Groupe SEB dala za cíl dosáhnout uhlíkové neutrality. Své výrobky Groupe SEB balí a přepravuje v recyklovaném kartonu potištěném rostlinnými

Komentáře