Tipy na to nejkouzelnější jaro

Reklama

Jarní měsíce mají mnozí z nás v oblibě. Dny se prodlužují, slunce nabývá na síle a i naše organismy jako by se probouzely po dlouhém zimním spánku. Vše zkrátka má jiný nádech. Jak si užít jaro na maximum?

 

Sportem ku zdraví

Jestliže chcete utvrdit své zdraví, je na čase si najít pohybovou aktivitu, která vás bude bavit, a ještě s ní třeba vylepšíte svou fyzičku. Jízda na kole je pro to jako stvořená. Dáte si do těla, pokocháte se okolní přírodou. Nezapomeňte na správné vybavení, vedle kola a cyklistických bot je důležité i správné oblečení.

 

V dámském dresu Maloja PushbikersM Fem Race 1/2 přímo poletíte. Excelentně prodyšný dres navržený ve spolupráci se silničním cyklistickým týmem Pushbikers Continental má díky velmi úzkému střihu a elastickému materiálu mimořádně dobré aerodynamické hodnoty. Tři zadní kapsy z obzvláště elastického materiálu překvapí obrovskou kapacitou. Doporučená cena: 3 540 Kč.

 

Pokud se pustíte do sportovních aktivit, nezapomeňte si pořídit i pomocníka, který vám řekne, zda vše děláte správně. Chytré hodinky od firmy Amazfit mají zabudovaných až 150 sportovních režimů, dokážou vím měřit úroveň stresu i kvalitu spánku. Díky nim tedy zjistíte, jak se zlepšujete ve svém tréninku či kolik času byste měli věnovat regeneraci. Díky jemnému a elegantnímu designu modelu Amazfit GTS 3 Rose si je můžete vzít i do kanceláře a na pracovní schůzky. Pořizovací cena je 3 890 Kč.

 

Jaro venku i doma

Přírodu si můžete přinést i domů, a sice ve formě řezaných květin. Když je naaranžujete do stylové vázy, rozzáříte si celý interiér a uvidíte, že budete mít skvělou náladu. Originální kousky seženete od sklárny DT GLASS. V nabídce mají různé typy, vyberou si jak milovníci nadčasových designů, tak i ti, kteří touží po extravagantním kousku. Například tato váza je vyrobená metodou upcyklace ze starých nepotřebných produktů, které tak získají druhý život. V tomto konkrétním případě byla použita láhev od vína. Výhodou této metody je, že se eliminuje množství odpadů a často vznikají velmi originální kousky. Vázu koupíte na e-shopu www.darkove-sklo.com za 326 Kč.

 

Odlehčený jídelníček

Jestliže chcete přenést jaro i do svého jídelníčku, možná hledáte inspiraci na zdravé a chutné recepty. Ač totiž teplejší počasí svádí k odlehčené stravě, je velmi snadné sklouznout k rutinním salátům. Vyvážený jídelníček je ale o mnohem větší pestrosti. Inspirovat se můžete v kuchařkách Velká Obědová a Velká svačinková bichle, v nichž  jsou recepty mimo jiné rozdělené i podle ročních období. S tím, aby byly obědy i svačiny opravdu nutričně vyvážené a nic důležitého v nich nechybělo, autorkám pomohly specialistky na výživu. Součástí každého receptu je vždy také autentická fotka, podle které lze pokrm snadno „nainstalovat“ do krabičky. Více informací najdete na www.vicnezkucharka.cz.

 

Velkou změnu ve stravě udělá i zařazení bylinek. Ty dokáží povznést jídlo na úplně jinou úroveň, zejména pokud jsou čerstvé. Když si je navíc sami vypěstujete, uvidíte, že z nich budete mít obrovskou radost. Časy, kdy byla na bylinky potřeba zahrada nebo terasa, jsou minulostí. Nyní si stačí pořídit HerbaBox, pomocí nějž si vypěstujete ty bylinky, po kterých zrovna toužíte, a to již za několik dní. HerbaBox koupíte na e-shopu www.nakupnadobro.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře