To je proměna! Laďka Něrgešová už není sexy kočka. S hřebenem a zrcadlem se nekamarádí!

Reklama

Moderátorka primáckého TOP STARu Laďka Něrgešová se objeví v novém seriálu Krejzovi jako esoterická koučka, která se zrcadlem a hřebenem moc nekamarádí. Zkrátka to není žádná sexy kočka k pohledání.

Moderátorka Laďka Něrgešová se objeví v jedné epizodě seriálu Krejzovi a způsobí to značný rozruch. Má totiž okouzlit a zdokonalit vystupování zaměstnanců v rádiu Best v podání Ivany Korolové, Kristýny Kociánové a Michala Novotného. Do rádia vtrhne a dojem rozhodně udělá, ale ne takový, jaký by si přála. „Z produkce mi zavolali, zda bych nechtěla točit nový seriál, že by mě tam rádi obsadili s Liborem Boučkem. Prý by to byly jen dva, tři obrazy z prostředí rádia.“ Nad takovou nabídkou moderátorka zajásala, v rádiu přece jen začínala. „Pak mi přišel scénář, a to jsem se lehce poprvé zakuckala. Pak jsem přišla na plac – a málem se udusila,“ líčí se smíchem moderátorka. Na pár obrazů se měla stát esoterickou koučkou, která svým zjevem i chováním vyvolává hodně rozporuplné reakce. „Jediné, co mi maskérky udělaly, když jsem přišla z postele rozcuchaná, bylo, že mi nalepily srostlé obočí. Jinak jsem šla na plac, jak jsem ráno vstala.“ Do soutěže o miss by se takto herečka rozhodně nedostala…

Podobně na tom byl i její kolega Libor Bouček, který si Krejzovými odbyl hereckou seriálovou premiéru. S přitroublým úsměvem nastoupil před kameru a bylo vymalováno. „Je to dement, kterého nenávidíš. Myslím si, že by to nikdo jiný hrát nechtěl, no hrát… Ztvárnit. Tak jsem se toho zhostil. Muže, který během několika vteřin dokáže vytvořit nenávist, to myslím, že zvládnu,“ říkal před první klapkou moderátor, který se mimo jiné objevuje na televizi Prima jako moderátor nové soutěže 1 PROTI VŠEM. Ze svého seriálového debutu byl Libor natolik nadšený, že se mu to herectví na pár chvil přejedlo. „Myslím si, že k vlastním schopnostem je to i naposledy,“ uzavírá realisticky svůj herecký výkon Libor Bouček.

Foto FTV Prima

Komentáře