V Hradci Králové se otevřel nejmodernější Mi Store a nabídl slevy. Fronta nebrala konce!

Reklama

To se hned tak nevidí! Když se v pátek veřejnosti otevřel nový obchod Mi Store v obchodním centru Au Park v Hradci Králové, nabízel slevu 30 % na vše – včetně nejnovějších mobilních telefonů, jako je Xiaomi Mi 8 Lite! A fronta, která se vytvořila, byla nekonečná. 

Takto to vypadalo v pátek v Hradci…

Asi nikdo nečekal, jaký zájem se o nejnovější mobily strhne. Aby mohli získat nový mobil se slevou, čekali lidé celé hodiny… O den dříve byl zhrusu nový store představen novinářům a celebritám, kteří se sem sjeli z celé republiky. Na slavnostním otevření nechyběla blonďatá modelka, zpěvačka a hvězda sociálních sítí Dominika Myslivcová, anebo zpěvák Josef Vágner. Společně si tu také střihli duet! Dorazily i další známé tváře, včetně modelek. Mezi nimi nechyběli Česká Miss Lea Šteflíčková, vicemiss Jana Šišková, anebo závodník Jan Charouz.

Zájemci seděli i na eskalátorech.

Velký zájem médií vzbudil s obchodem spojený podnikatel Viktor Hajíček, který je přítelem popálené youtuberky Týnuš Třešničkové. Ta stále zůstává v istanbulské nemocnici. Prozradil ale, že její zdravotní stav se rychle lepší a na Vánoce snad budou zase spolu.

Více o nových mobilech najdete na www.xiaomi-czech.cz. 

Komentáře