Václav Postránecký dnes slaví 75 let! Bojuje s vážnou nemocí, úsměv na rtech mu ale nemizí…

Oblíbený herec Václav Postránecký dnes slaví 75 let, a tak mu herci a štáb seriálu Krejzovi připravili přímo na place překvapení. Na chvíli se tak zastavilo natáčení a na řadu přišel dort a přípitek.

 

Natáčelo se kousek za Prahou na zahradě rodinné vily Krejzových, což přímo svádí k oslavě. Hlavním hrdinou se stal Václav Postránecký, který dnes oslaví krásné 75. narozeniny. Dort, který zdobil jeho portrét, hrdě nesla Vanda Hybnerová, která přála nejen za sebe, ale i za všechny holky Krejzovy.

 

 

„Panu Postráneckému přeji hlavně hodně zdraví,“ nechala se slyšet herečka, která ač měla dávno dotočeno, ráda na oslavu počkala, stejně tak i Jan Šťastný. K přáním dobrého zdraví se připojili i Martin Zounar jako hajný Karel a Pavla Tomicová coby sestřička Zdenička, která připojila i sladkou pusu.

 

Narozeninový dort sklidil takový úspěch, že se po něm jen zaprášilo. Možná i proto, že se sám herec ujal jeho porcování a servírování. Po hromadném přípitku se už ale zase stálo před kamerou a pokračovalo v natáčení. Ke gratulantům se samozřejmě připojuje i televize Prima a přeje panu Václavu Postráneckému všechno nejlepší a hodně zdraví, které herec bude potřebovat. Již nějakou dobu totiž bojuje s vážnou nemocí…

Foto FTV Prima

Komentáře