Velikonoční šumivá nadílka

Reklama

Ať už trávíte Velikonoce v širokém rodinném kruhu nebo jen s vaším milým zajíčkem, přípitek vychlazenými bublinkami s vašimi blízkými je o svátcích jara vždycky dobrým nápadem. Jaké zvolit na ty letošní?

V červených tónech

Jestli v plejádě velikonočních vajíček rozhodně nesmí chybět nějaká barva, tak je to červená! Slaďte si do barvy i přípitek a vychlaďte si červený Bohemia Sekt. Nechte se okouzlit jeho vůní po peckovém ovoci s tóny čokolády.

Osobnivinoteka.cz, 149 Kč

Velikonoční hodování

Oslavte Velikonoce se sklenkou Bohemia Sektu Prestige demi sec. Hrozny na jeho přípravu zrály na moravských vinicích do své optimální zralosti, své výjimečné vlastnosti získal dlouhým ležením na kvasinkách ve staroplzeneckých sklepích. Má výrazně ovocný charakter, jak ve vůni, tak i v chuti. Vyšší zbytkový cukr bude navíc výborně doplňovat vaše sladké velikonoční pochoutky, které jistě zaplní váš stůl.

Osobnivinoteka.cz, 239 Kč

TIP NAVÍC: Pro dospělé koledníky

Pokud je váš dospělý koledník milovníkem vychlazených bublinek, jeho oblíbená lahev Bohemia Sektu bude při koledě příjemným bonusem k malovanému vajíčku. Vyberte si třeba na www.osobnivinoteka.cz

Komentáře