Voňavý dotek přírody od hlavy až k patě

Reklama

Průkopník přírodní aromaterapeutické pečující kosmetiky Nobilis Tilia představuje tři jarní novinky ve svém portfóliu. První je zásadní novinka v podobě BB krému s Aloe Vera, který je unikátní svou hlavní složkou. Dále BIO Slaměnkový krém vhodný pro suchou pleť, který vás uchvátí svou nádhernou vůní působící svými oleji jako antidepresivum. Třetí horkou novinkou je BIO Zvláčňující krém na nohy, jehož vydatná konzistence zjemňuje a pomáhá v problematice zatvrdlých pat.

Těšíte se na příchod jara, ale trápíte se s bledým tónem pleti? Nemusíte vždy používat make-up! Uplynulý rok se výrobci této kosmetiky ve spolupráci s Vysokým učením technickým věnovali vývoji BB krému a dnes přichází na světlo opravdu originální receptura BB krému s Aloe vera, který ještě nikdy značka ve svém portfóliu neměla. BB krém s Aloe vera je skvělým pomocníkem ke skrytí drobných nedokonalostí a sjednocení tónu pleti. “Věříme, že složení BB krému Aloe vera je ke spokojenosti všech typů pleti, včetně citlivé a podrážděné,” říká produktová specialistka Petra Kaiserová. Kombinace rostlinných olejů není náhodná. Zvolené lehčí oleje mokřadkový, arganový a jojobový nezanechají na pleti nepříjemný pocit mastnoty a zároveň jsou velmi hydratační a výživné, což ocení i zralá pleť. BB krém s Aloe vera neobsahuje přidanou vodu a přes to je hydratační. Základem krému je totiž aloe vera. Tato značka vytvořila unikátní krém, ve kterém vodu nahradili gelem z Aloe barbadensis, který má neskutečné hydratační schopnosti a prokázané protizánětlivé účinky. Velkou alchymií bylo vytvoření správných odstínů krému. Odstíny, které sjednotí barevný tón pleti, přitom nevytvoří nepřirozenou mdlou vrstvu, ale naopak do tváře dostanou jas a svěžest. BB krém Aloe vera nabízí značka ve dvou odstínech světlý a tmavý. Na rozdíl od běžného make-upu nezatěžuje zbytečně pokožku a neucpává póry. Nejde však jen o zkrášlení. Přírodní BB krém umí dodat i dostatečnou hydrataci a pleť zvláčnit. Díky rostlinným olejům a bylinným extraktům pečuje a vyživuje pleť do nejhlubších vrstev. Současně také chrání během dne pokožku před UV zářením. BB krém Aloe vera světlý má ochranu proti slunečním paprskům SPF 9 a BB krém Aloe vera tmavý SPF 6. Na léto ideální pomocník, se kterým se ale nebudete chtít po zbytek roku rozloučit. Jak je již u Nobilis Tilia zvykem, také vůně krému je jedinečná. Je spojením všech obsažených přírodních bioaktivních látek, které výrobce jemně doladil osvěžující směsí éterických olejů s antimikrobiálním působením. Proto je krém vhodný i pro mastnou či aknózní pleť. BB krém tak rozjasní nejen vaši pleť, ale i vaši náladu. Sjednoťte tón pleti, zakryjte případné nedostatky a přesto zůstaňte svá, přirozeně krásná. Přírodní certifikovaný BB krém Aloe vera je k objednání ve velikosti 30 ml za cenu 429 Kč.

 

Další skvělou novinkou v portfóliu této značky je BIO Slaměnkový krém. Vydatná  péče pro suchou, zralou a vrásčitou plet´. Okouzlí vaše smysly nádhernou vůní působící svým složením aromaterepeuticých olejů jako antidepresivum. Postarejte se o to, aby i zralá pleť vypadala svěže a zdravě. Nechte se laskat bylinnou vůní, zatímco vaše pleť vstřebává všechny dobroty tohoto výjimečného krému s bohatou výživnou texturou. Nový Slaměnkový krém v BIO kvalitě ocení především ženy s pletí, které ubývá přirozená elasticita a její nároky na běžnou denní péči se proto den ode dne zvyšují. Suchou a zralou pleť důkladně vyživuje, hydratuje a silně promašťuje. Rozjasňuje pleť s vráskami, zvyšuje její ochranu před nepříznivými vlivy prostředí i její schopnost regenerace. Obnovuje vitalitu, pružnost a vláčnost mdlé či unavené pleti. Laskavá vůně vybraných éterických olejů s převahou slaměnky vás udrží v duševní kondici i v pozdním věku. Slaměnkový krém využijete jako intenzivní denní a noční péči i jako podklad pod make-up. Jemně ho vmasírujte do vyčištěné pokožky. Doporučená prodejní cena v obsahu 50ml je 389 Kč.

Kosmetičky spolupracující s touto značkou, nový Slaměnkový krém testovaly a při svých kosmetických ošetřeních jej aplikovaly svým klientkám ve věku mezi 40 až 60 lety. Slaměnkový krém získal známku 9 na stupnici od 1 do 10. Kosmetický výzkum z celkem 15 kosmetiček u více než 120 ošetřeních prokázal:

» 93 % klientek mělo díky krému okamžitě pleť hydratovanou

» 85 % klientek mělo po používání mírně vypnutou pleť

» 83 % klientek hodnotilo svou pleť jako viditelně rozjasněnou

 

Poslední novinkou je BIO Zvláčňující krém na nohy. Připravte svá chodila na léto, poděkujte jim jemnou přírodní péčí v podobě rituálu. Vydatný krém pro každodenní péči zjemňuje a chrání pokožku chodidel, změkčuje ji a pomáhá předcházet bolestivému popraskání ztvrdlé kůže. Kombinace výživných bio rostlinných másel a olejů nechává vaše nohy dýchat, zatímco extrakt z medu pokožku důkladně regeneruje a zjemňuje. Při pravidelném ošetření krém vyrovnává obsah vody v pokožce a vaše chodidla tak snáze odolávají zátěži z nejrůznějších vnějších vlivů. S přírodním aromaterapeutickým krémem se i každodenní péče o nohy stává příjemným smyslovým zážitkem. Osvěžující citrusovo-kafrová vůně povznese běžnou péči na osvěžující rituál a dodá vám pocit lehkosti od nohou až k hlavě. Doporučená prodejní cena v obsahu 50ml je 249 Kč.

Milovníci české výroby jistě už dávno vědí, že kosmetika postavená na síle éterických olejů vzniká v malé rodinné výrobně uprostřed přírody ve Vlčí Hoře u městečka Krásná Lípa, kde se před 25 lety i zrodila. V nabídce teto značky naleznete dámskou, dětskou, ale i pánskou přírodní kosmetiku pečující o pleť, tělo i vlasy. Nutno zmínit i těhotenskou řadu a hlavně nepřeberné množství aromaterapeutických olejů jež jsou zásadní složkou každého produktu. V širokém portfóliu si každý typ pokožky a věku najde to své a nejen to, ale i mnohem více. Certifikovaná přírodní kosmetika obsahuje vysoce bioaktivní látky, které jsou tělu zcela přirozené a pomáhají pleť regenerovat a vyživovat, a tím udržovat její zdravý vzhled. Pro mnohé z nás se přírodní kosmetika již stala běžnou součástí našich životů. Ovšem Nobilis Tilia není jen přírodní kosmetika, je to hluboká síla aromaterapie „Neexistuje nic účinějšího na všechny úrovně našeho cítění než jsou přírodní éterické oleje. Voní nám, harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví,“  říká spolumajitelka a první diplomovaná aromaterapeutka v Čechách Adéla Zrubecká.

Aby se mohli zákazníci lépe orientovat v ryzosti přírodních produktů, svoji kosmetickou produkci nechala tato firma zaštítit certifikátem CPK. Označení CPK garantuje čistě přírodní a bio organické ingredience. U této značky pečlivě dbají na výběr těch nejlepších surovin a šetrný výrobní proces.

Zdroj a více informací na: www.nobilis.cz.

Komentáře