Za exotikou i bez cestování se značkou HEI POA

Reklama

Blahodárně působí na vlasy i pokožku. Vyhlazuje, posiluje, regeneruje, zanechává pokožku i vlasy provoněné omamně plnou exotickou vůní. Řeč je o Monoï, přírodním oleji extrahovaném z kokosové dřeně, označovaném v Polynésii také jako tajemství krásy. Jedinečný Tahiti Monoï nabízí francouzská značka HEI POA.

 

Výrobní proces oleje Monoï má přísná pravidla. Do kokosového oleje se namáčejí výrazně vonící poupata rostliny Tiaré sbíraná za úsvitu. Tiaré je známá svou intenzivní vůní a pozoruhodnými kosmetickými účinky. Roste pouze na Tahiti, její květ se stal symbolem Polynésie.

 

Olej Monoï má jemnou barvu světla a něžnou hedvábnou strukturu. Je známý svými zvlhčujícími, změkčujícími, ochrannými a výživnými účinky na pokožku a schopností regenerovat suché nebo poškozené vlasy. Je ideální pro každodenní použití.

 

Monoï je tradiční přírodní produkt, který přirozeně tuhne při teplotách pod 24 ° C. Chcete-li si plně užít účinky oleje i v chladnějším prostředí, umístěte nejprve lahvičku do teplé vody.

 

Použití 3x jinak:

Pro hladkou pevnou pokožku naneste olej Tahiti Monoï na celé tělo, nejlépe ještě vlhké po koupeli a vmasírujte do kůže. Olej pokožku vyživuje, hydratuje, vyhlazuje a nádherně provoní. Vyzkoušejte Monoï také při masáži, například variantu Hei poa Umuhei Tahiti Monoï Oil Elixir d´amour. Probouzí smysly a přináší uvolnění už od prvního doteku.

 

Účinnost oleje Hei poa Elixir d´amour je založena na aromatickém buketu originální kombinace rostlin (ananasu, květu Miri, Ylang Ylang, listů Blue Ageratum, santalového dřeva, kokosu a květu Tiaré). Hedvábně jemný olej působí blahodárně nejen na smysly, ale také na pokožku a vlasy. Vyhlazuje, posiluje, regeneruje, zanechává pokožku i vlasy provoněné nádhernou exotickou vůní. Koupíte na Notino.cz.

 

 

Na suché a poškozené vlasy naneste Tahiti Monoï před mytím. Nechte působit přibližně 20 minut a poté vlasy umyjte šamponem. Velmi suché a kudrnaté vlasy vyživí malé množství oleje, které vetřete na konečky umytých a ručníkem vysušených vlasů. Vyzkoušejte, jak ve vašich vlasech zavoní třeba 1000 květů oleje Hei poa Monoï Mille Fleurs.

 

Multifunkční olej Hei Poa Monoï Mille Fleurs, tedy „tisíc květů“, patří do limitované edice olejů Hei poa, která nabízí kromě jedinečné vůně a účinků i originální balení. Olej Monoï „tisíc květů“ se vyrábí postupným namáčením 1000 květů do litru kokosového oleje. Proces probíhá ve fázích, kdy se nejprve namáčejí ty nejvoňavější květy (200 květů Tiare, 200 květů Frangipani, 200 květů ibišku, 100 květů Kau Pe, 100 květů Ylang-Ylang, 200 květů lotosu). Koupíte na Notino.cz.

 

Do koupele stačí jednoduše přidat pár kapek oleje. Ihned vás zahalí do smyslně plné exotické vůně. Hedvábně jemný olej působí blahodárně nejen na pokožku, ale také na smysly. Rafinovaná, a při tom něžná je vůně oleje Hei poa Monoï Orchidée Tropicale.

 

S monoï olejem Hei poa Tropická orchidej se ponoříte do tajemné a i trošku strašidelné džungle. Inspirací pro Monoï Orchidée Tropicale byly květinové elixíry. Monoï se získává namáčením květů tropických orchidejí a Tiare v kokosovém oleji. Koupíte na Notino.cz.

 

Zavoněla vám tropická orchidej ? Zkuste ji také v hydratačním sprchovém krému nebo jako toaletní vodu Hei poa.

 

Francouzská značka HEI POA…

…dodává na trh jedinečný olej Tahiti Monoï již od roku 1976. Označení původu „Tahiti Monoï Oil“ bylo uděleno v roce 1992. Zaručuje kvalitu, vyrobenou v souladu s tradicí a místní polynéskou ekonomikou. Veškeré používané ingredience i celý výrobní proces Monoï Oil podléhají přísné kontrole. Značka HEI POA díky tomu obdržela štítek DO-Designation of origin, neboli „označení původu“. Více o značce Hei poa na Heipoa.com.

 

 

 

 

 

Komentáře