Zima pokožce nesvědčí, je vysušená, pálí. Pomůže Mediderm.

Reklama

Zimní období s sebou přineslo suchý a studený vzduch, ale i vytopené domácnosti. K pokožce proniká jen minimum slunečních paprsků, venku jsme totiž zachumlaní v zimních bundách, čepicích, šálách. To vše má vliv na vysušování pokožky, praskání, pálení, ale i zhoršování lupénky, dermatitidy, ekzémů. Pomohou zdravotnické prostředky Mediderm, které pokožku vyživují i chrání. 

Pokožce pobyt v suchém prostředí nesvědčí. Při nízké vlhkosti vzduchu si totiž ani ona nedokáže přirozenou vlhkost udržet. Dochází k vysušování, vzniku šupinek, pálení, praskání, tedy zhoršení celkového stavu pokožky. Pokud navíc trpí lupénkou, ekzémem či dermatitidou, je ještě mnohem citlivější. V zimě je tedy třeba pečovat o pokožku obzvlášť důkladně a pečlivě, ale hlavně pravidelně, každý den nebo i několikrát denně. Jen tak zabráníte extrémnímu vysušování. Udržet i během zimy podrážděnou, citlivou a nemocnou pokožku klidnou, bez nových vzplanutí a výrazných zánětlivých projevů pomáhá řada Mediderm.

Řada zdravotnických prostředků Mediderm německé společnosti Spreewälder Arzneimittel GmbH je letošní novinkou na našem trhu. Zahrnuje krém, šampon, emulzi do sprchy a koncentrát do koupele. Jde o jediné zdravotnické prostředky na českém trhu napomáhající léčbě zánětlivých dermatóz.

Víte, že…?

Mediderm jsou zdravotnické prostředky, nikoliv dermokosmetika. Zdravotnický prostředek má oproti dermokosmetice ověřené a zdokumentované účinky. Léčebné účinky výrobků Mediderm dokládá i certifikát CE vydaný Evropskou unií. Se zdravotnickými prostředky se setkáváme v mnoha oblastech zdraví, od prevence, přes monitorování, až po léčbu. Některé zlepšují zrak, jiné sluch, Mediderm® napomáhá léčbě příznaků lupénky, atopické dermatitidy i ekzému. Zdravotnické prostředky prokazatelně zvyšují kvalitu života pacientů.

 

Krém Mediderm: Hydratuje i promašťuje

Pravidelné promazávání krémem Mediderm je při lupénce, dermatitidě, ekzému zásadní. Pomáhá udržovat pokožku vyživenou i dostatečně hydratovanou. Krém udržuje vodu v pokožce, čímž brání jejímu přesušování. Zklidňuje pocit pálení či svědění, na povrchu pokožky vytváří ochrannou vrstvu. Pokožka získává měkkost a pružnost, eliminuje se nadměrné odlupování a praskání. Krém se dobře vstřebává, nezpůsobuje pocit mastnoty a neznečišťuje oděv ani ložní prádlo. Krém Mediderm® je zdravotnický prostředek s hypoalergenním složením. Je vhodný i pro miminka, již od 1. měsíce života. Tři různé objemy: 100 g, 500 g a největší 1 kg, umožňují přizpůsobit balení přípravku aktuálním potřebám. Více na www.mediderm.help, Instagram/Facebook: MedidermHelp.

Vyzkoušejte zdarma!

Že krém funguje je možné předem vyzkoušet: Na Mediderm.help žádejte o sadu vzorků všech výrobků zdarma. Paní Vendula už doma krém Mediderm vyzkoušela a napsala svoje zkušenosti: „Hutný bílý neparfemovaný krém výborně promašťuje, ale zároveň se rychle vstřebává. Proto se hned zalíbil dceři. Její kůži promazáváme každý den ráno a večer, v případě obtíží ještě častěji. Je to nepříjemné a otravné, ale účinné… Nepříjemný pocit mastnoty jí vadí. U Medidermu si nestěžovala a ranní i večerní mazání probíhají ve větším klidu. Za nás Mediderm doporučujeme.“

Sprcha proti vysoušení

V zimě dejte před horkou sprchou přednost raději omytí vlažnou vodou, čímž předejdete vysoušení pokožky. Místo běžného sprchového gelu dejte přednost hypoalergenní emulzi do sprchy Mediderm. Hydratační nepěnivá mycí emulze byla vyvinuta speciálně pro péči o nemocnou pokožku při lupénce, ekzému a atopické dermatitidě. Jemně pokožku čistí, udržuje optimální úroveň její hydratace, nenarušuje lipidovou vrstvu, předchází nadměrnému vysoušení a odlupování pokožky. Stejně jako ostatní výrobky Mediderm, také emulze je vhodná i pro miminka. V prodeji v balení s pumpičkou o obsahu 250 g. Více na www.mediderm.help, Instagram/Facebook: MedidermHelp.

Koupel s koncentrátem Mediderm: Relaxace i léčba

Ani oblíbené koupele nejsou pro nemocné s lupénkou, ekzémy či dermatitidou tabu. Vždyť s koncentrátem Mediderm se koupel změní v léčivou.  Pokožku navíc zklidní a omezí svědění. Díky oleji ze sladkých mandlí regeneruje a posiluje, zmírňuje pocit napjaté pokožky, promašťuje. Obnovuje přirozenou lipidovou vrstvu a zlepšuje hydrataci i v nejhlubších vrstvách kůže. V nabídce je v balení o objemu 275 ml. Více na www.mediderm.help, Instagram/Facebook: MedidermHelp.

Šampon Mediderm pečuje o nemocnou pokožku hlavy

Pokožka hlavy trpící lupénkou, ekzémem či atopickou dermatitidou vyžaduje mytí jemnými, nedráždivými přípravky. Mediderm® šampon je zdravotnický prostředek, který udržuje pokožku hlavy při těchto kožních onemocněních zdravou. Je kompozicí jemných mycích složek, které nezpůsobují podráždění ani vysušení kůže hlavy. Bílý ichtamol, obsažený v šamponu, předchází vzniku kožních šupin a podporuje odstraňování stávajících. Zmírňuje zarudnutí, svědění a pálení pokožky hlavy. Šampon má navíc ochranný účinek a usnadňuje také rozčesávání a styling vlasů. Více na www.mediderm.help, Instagram/Facebook: MedidermHelp.

 

 

Komentáře