Zlaté ubrusy a doplňky vás provezou kolem světa! Je tu nová luxusní kolekce, s níž se proletíte v horkovzdušném balonu

Reklama

Nastupte do horkovzdušného balónu a proleťte se z Říma do New Yorku. Nová kolekce Voyage Extraordinaire Or Pâle od značky Garnier Thiebaut, která už 180 let zdobí světové interiéry francouzskou elegancí, představuje světle zlaté ubrusy a doplňky s romantickými kresbami vytkanými jemně šedou barvou.

Rozmarné motivy na produktech představují architektonické ikony Říma, Paříže, Londýna a New Yorku. V horkovzdušném balónu navštívíte Sherlocka Holmese, Ikara nebo královnu Alžbětu. Vybrat si můžete ubrus, běhoun, prostírku, ubrousek, povlak na polštářek nebo metráž. Produkty mají obroubení s pokosovými rohy.

Kolekce je vyrobená z velmi kvalitní světlé džínoviny a s výjimkou ubrousků má nepřilnavou a nešpinivou úpravu Green Sweet. Díky ní je materiál odolný proti skvrnám a snadno se udržuje. Kolekci Voyage Extraordinaire Or Pâle stojí za to vidět na vlastní oči. Přijďte si ji prohlédnou do prodejny Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze. Nebo zjistěte víc v e-shopu na http://www.luxurytable.cz.

Komentáře