Zpěvačka Jana Fabiánová pokřtila knihu, přišla i její maminka Naďa Urbánková

Reklama

Zpěvačka Jana Fabiánová vydala svou první knížku Krásně zdravá. Na křest, který se konal v Luxoru, přijela i její maminka, zpěvačka Naďa Urbánková. A přišly i další hvězdy showbyznysu! Nechyběli Karel Voříšek, Andrea Kalivodová, Marcela Březinová, Markéta Procházková či Petra Slaninová, se kterou se Jana alternuje v muzikálu Alice, Alenka a voda živá v Divadle Semafor. 

A o čem kniha je? Zdraví, krása, mladistvý vzhled a vnitřní štěstí jsou asi přáním každé z nás. Tato čtivě napsaná kniha s předmluvou lékařky přináší ženám a dívkám nenásilné a osvědčené postupy, které autorce, zpěvačce Janě Fabiánové, přes deset let pomáhají udržovat si vyrovnanou náladu, pevné zdraví i štíhlou postavu. Kniha obsahuje detailní návody pro zlepšení zdravotního stavu žen, vyrovnání pH, odstranění závislosti na sladkém, zpevnění pleti i postavy a více než třicet snadných a zdravých veganských receptů od snídaní přes polévky a hlavní jídla až po dezerty. Čtenářky seznamuje také s metodami relaxace, které usnadňují spánek.

V poslední části knihy se autorka soustředí na důležitý detox mezilidských vztahů i vztahu, který máme samy se sebou. Zmiňuje také metody, pomocí nichž se lze vyvarovat toxických vztahů, jak postupovat při hledání trvalého láskyplného vztahu, či jak si správně přát.

Jana Fabiánová (*1977) je herečka, zpěvačka a výtvarnice, jejíž uměleckou kariéru nastartovalo v roce 2003 vítězství v televizní soutěži Rozjezdy pro hvězdy. Tentýž rok se stala Objevem TV Nova na cenách Český slavík a vydala své debutové album Zamilovaná ničitelka, které obsahovalo hity Nostalgie a Přání. Následovaly další tři desky: Život je video, Jazz Memories a Jazzy Christmas. V letech 2005–2012 účinkovala v divadlech SeMaFor, Kalich, Palace, v Národním divadle, Divadle na Vinohradech, Národním divadle moravskoslezském a dalších. Od roku 2012 žila a vystupovala ve Spojených státech.

Kromě hudby a herectví se Jana věnuje módnímu návrhářství a malbě, v současnosti žije střídavě v České republice a USA.

Jana Fabianová: Krásně zdravá, vydalo nakladatelství Esence, 184 stran, doporučená cena 349 Kč

Komentáře