Delikatesy pro mlsné jazýčky

Reklama

A v rámci našeho zpravodajství ohledně MDŽ Jinak v KD Ládví, které se koná 8.3. 2022 přinášíme další rozhovor. Tentokrát s manažerkou nově otevřené prodejny Cobolis, na jejichž delikatesy se můžete těšit.

Delikatesy pro mlsné jazýčky

Na Ládví se otevírá nový obchod Delikatesy Cobolis. Jak již název napovídá, nacházet se bude v bezprostřední blízkosti známého pivovaru. Co nabídne zdejší sortiment prozradila manažerka prodejny Renáta Kopecká.

Cobolis je veřejnosti znám především jako výborný pivovar a restaurace. Nyní se chystá otevřít obchod s delikatesami. Co bylo hlavním impulzem?

Více se přiblížit zákazníkům. Rádi bychom nabídli hostům kvalitnější a chutnější potraviny a taktéž víno, které určitě k dobrému jídlu neodmyslitelně patří.

Na jaký sortiment se mohou zákazníci těšit? A čím jej máte v plánu do budoucna obohatit?

V naší nabídce bude širokou škála vín, především z Evropy. Z delikates to budou  vybrané olivové oleje, grissini, mladé i vyzrálé sýry pecorino, různě vyzrálé italské kravské sýry, parmská šunka, mortadella, sušené salámy např. s česnekem, různá pesta mj. rajčatová, olivová. Chybět nebudou ani olivy, francouzské teriny a další. Do budoucna chystáme širší nabídku občerstvení, jako sendviče, saláty, obložené talíře…

Je známé, že zejména v gastru je třeba si za kvalitu připlatit, bude to tak i v případě nově otevřeného obchodu, nebo budou ceny vůči zákazníkům vstřícné?

Ceny budou úměrné kvalitě potravin a co nejdostupnější pro nejširší skupinu zákazníků.

Zákazníci se mohou těšit také na ochutnávky z našeho sortimentu.

Delikatesy Cobolis se nacházejí v prostorách bývalé kavárny, bude možné i nyní v obchodě posedět?

Stolků bude o něco méně, ale i nadále bude možné posedět u kávy, vínka a něčeho dobrého…

Nejsou u příležitosti otevření planované i nějaké ochutnávky?

U příležitosti otevření našeho obchodu, chystáme ochutnávku z naší bohaté nabídky a seznámení s naším sortimentem. A to na nejbližších akcích, Zabijačce 5. 3. v Pivovaru Ládví Cobolis a poté 8. 3. na akci MDŽ jinak v KD Ládví, kde na příchozí také čeká 15% sleva na nákup našeho sortimentu ten večer.

MDŽ jinak též slibuje návštěvníkům welcome drink zdarma. Jedná se o gesto Delikates? Ano. Kromě toho chystáme  i ochutnávku a na všechny návštěvníky se moc těšíme.

Více informací o akci na: http://www.jomagazin.cz/top-header-article/mdz-netradicne-na-praze-8/

Komentáře