Exkluzivní dárek na poslední chvíli: Darujte poukaz na nákupy s Kájou Pavlíčkem!

Reklama

Dopřejte si na Vánoce nevšední zážitek! Věnujte dárkový poukaz na Nákupy se stylistou, dopřejte obdarované osobě spoustu zábavy při nakupování. Inspiraci od profesionála a zajímavé tipy, jak zdokonalit svůj look. Nevíte v čem jít do nové práce, do divadla, na ples, na tyto a další vaše otázky vám rad odpoví Kája Pavlíček

Stalo se někdy obdarované osobě, že si z obchodu přinesla módní úlovek, který pak nepoužíván skončil na dně šatníku? Nevíte co vybrat. Stylista Kája Pavlíček pomůže, doporučí, vybere, sladí…Doporučí střih, barvu a kombinovatelnost.

Dárkový poukaz obsahuje

  • Konzultaci o osobním stylu a doporučení jak svůj styl změnit nebo obohatit.
  • nákupy v obchodech
  • sestavu nových outfitů
  • tipy a rady
  • zábavu a radost z nakupování

„Proč se poradenství při nákupech vyplatí? Nakoupíte opravdu jen to, v čem budete vypadat dobře a co potřebujete. Vyberete takové kousky, aby byly dobře kombinovatelné a navazovaly na vaše další oblečení. Zkrátka doplníte šatník o to, co v něm chybí a co vás bude dělat ještě krásnější a sebevědomější“

Průběh: Před tím, než vyrazíte do obchodů, si v klidu popovídáte o tom, co vás čeká. Následně v obchodech budete společně vybírat a pak budete doporučené outfity zkoušet. Doba trvání cca 3 až 4 hod. Co s sebou, spoustu dotazů, dobrou náladu a oblečení které se vám bude dobře převlékat.

Dárkový poukaz Nákupy se stylistou Kájou Pavlíčkem v hodnotě 5 000 Kč a je platný 8 měsíců

Poukaz je vhodný pro muže i ženy a je možné jej zaslat emailem.

Více informací na emailové adrese: kaja.pavlicek@fashiontrendmagazin.cz

„Rád vám pomohu a výběrem tak, aby, jste se cítili pohodlně, atraktivně a sebevědomě. A nezapomeňte móda začíná v hlavě,“ říká Kája, který je známou osobností z televize a médií. Je také stylistou pro focení letošního vánočního Ježíška pro Nedělní Aha!, kterými jsou Ondřej Sokol a Tereza Mašková. Článek s fotkami vyjde 23. 12. v Nedělním Aha!

 

Komentáře